سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

چال گونه

چال گونه

چال گونه :

چال گونه فرو رفتگی بسیار کوچکی در گونه ها می باشد که روی پوست برخی افراد وجود دارد. چال گونه،  چال لپ یا چال خنده در واقع یکی از جذاب ترین چیزهایی است که اکثر افراد به خصوص خانم ها در آرزوی داشتنش می باشند. بسیاری از افراد از چال گونه طبیعی برخوردار هستند و آن عده از کسانی که از این نعمت زیبایی محروم می باشند با استفاده از روش هایی می توانند چال گونه ایجاد کنند. ایجاد چال گونه به چند طریق انجام می شود که در ادامه قصد داریم در وب سایت بانوان زیبا به آن بپردازیم :

 

چال گونه با بخیه :

جراحی چال گونه یک جراحی بسیار ساده است. این جراحی به صورت سرپایی انجام می شود. در این جراحی فرد بیدار بوده و هیچگونه احساس درد و ناراحتی را نخواهد داشت. در این نوع از جراحی ابزار نمونه ‌برداری در ناحیه گونه و در قسمت بافت داخلی وارد می‌شود و با حرکت چرخشی در ناحیه بافت گونه، بافت چربی و عضله گونه برداشته می ‌شود. بدین ترتیب یک مقدار از این بافت ‌ها برداشته و بدون آسیب وارد شدن به پوست، یک سوراخ کم‌ عمق در زیر پوست به وجود می آید. بخش برداشته ‌شده در ادامه ی کار با استفاده از نخ بخیه جذبی از داخل پوست گونه و از یک سمت شکاف بسته می‌شود و در ادامه توسط سیستم بدن بازسازی خواهد شد. در نهایت با استفاده از این عمل ، یک چال زیبا بر روی گونه شما ایجاد می ‌شود که در بسیاری از مواقع حتی بدون لبخند زدن نیز قابل مشاهده خواهد شد.

 

چال گونه با ورزش :

ایجاد چال گونه بدون جراحی و برای ایجاد چال گونه با ورزش به ترتیب زیر عمل کنید.

  1. ابتدا لب هایتان را جمع کرده و به حالت غنچه درآورید.
  2. سپس لپ هایتان را به طرف داخل بمکید طوری که حالت صورتتان مانند وقتی باشد که در حال خوردن یک ماده و خوراکی ترش مزه هستید.
  3. از داخل دهان لپ هایتان را بین دندان هایتان بگیرید تا چال لپ ایجاد شود.
  4. آن قسمت از گونه که گود شده و فرو رفته است را با دست نگه دارید و فشار دهید.
  5. همانطور که آن قسمت را محکم نگه داشته اید سعی نمایید لب هایتان را تکان دهید وبخندید تا مشخص شود دقیقاً کدام ماهیچه است که باید تمرین داده شود.
  6. در صورت نیاز جای انگشتتان را روی لپ تان عوض نمایید.
  7. هر روز به مدت 30 دقیقه این ورزش صورت را انجام دهید تا روی گونه تان چال ایجاد شود.

 

ایجاد چال گونه با آرایش :

برای ایجاد چال گونه با آرایش جلوی آینه ایستاده و لبخند بزنید. با لبخند زدن چین و چروک های طبیعی اطراف لب ایجاد می شود.  بنابراین چال لپ تان باید با فاصله و دور ازاین خطوط لبخند باشد. سپس با یک مداد جای چال گونه را به وسیله ی علامت زدن مشخص کنید و بعد با یک مداد چشم یا مداد ابرو به رنگ قهوه ای تیره بالاتر از این قسمت را که برای جای چال رو روی لپ انتخاب کرده اید ، یک نقطه ی کوچک بگذارید اما برای این کار از مداد سیاه و رنگی استفاده نکنید زیرا به علت ترکیب نشدن با رنگ پوست چال گونه ی شما را کاملا مصنوعی و غیر طبیعی نشان می دهد.

 

در نهایت کنارِ نقطه ای که برای جای چال تان انتخاب نموده اید یک هلال ماه دو و نیم سانتی متری و کوچک بکشید و آن را با یک گوش پاک کن یا انگشت روی پوستِتان پخش و محو کنید. بدین صورت در انتهای کار یک چال گونه ایجاد می کنید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی