سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تهیه رنگ مو با پوست بادمجان

تهیه رنگ مو با پوست بادمجان

رنگ مو با پوست بادمجان :

در گذشته رنگ موهای شیمیایی که در حال حاضر در انواع و اقسام فروشگاه های آرایشی و بهداشتی مشاهده می کنیم موجود نبود و به همین دلیل بانوان برای رنگ کردن موهای خود به سراغ مواد طبیعی می رفتند. رنگ موی طبیعی بسیار سالم تر از رنگ موهای شیمیایی می باشد و حساسیت ها و عوارضی که رنگ موهای شیمیایی برای انسان به وجود می آورد را در خود ندارند.

 

علاوه بر آن تهیه ی رنگ موی طبیعی هزینه ی چندانی را به دنبال نخواهد داشت و این یکی دیگر از مزیت های رنگ طبیعی در مقایسه با رنگ های شیمیایی می باشد. رنگ موی طبیعی همانطور که از نام آن پیداست از عنصری از طبیعت برگرفته می شود. بادمجان یکی از صیفی جاتی است که در تمام فصول سال وجود دارد و بر خلاف تصوراتی که آن را بی خاصیت می داند سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است.

بادمجان خواص دارویی فراوانی دارد. بادمجان قطعاً یک هدیه از طرف طبیعت است زیرا فواید سلامتی و تغذیه ای بسیاری برای انسان ها فراهم می کند و علاوه بر آن جزو اقلامی می باشد که از آن می توان در تهیه ی رنگ مو استفاده کرد. در ادامه ی مطلب از وبسایت بانوان زیبا قصد داریم در خصوص تهیه رنگ مو با بادمجان صحبت کنیم :

 

طرز تهیه رنگ مو با پوست بادمجان :

برای تهیه ی رنگ مو با بادمجان در ابتدا پوست بادمجان ها را جدا کرده و در آب بریزید و مقداری روغن زیتون به آن اضافه کنید و اجازه دهید پوست بادمجان در آب بجوشد. سپس این ترکیب به دست آمده را بر روی موهای خود بگذارید. مدت دقیق نگه داشتن این ترکیب روی مو نامشخص بوده و بستگی به خصوصیات موی شما دارد. علاوه بر این می توانید در حین جوشیدن پوست بادمجان در آب،  پوست گردو را هم به آن اضافه کنید. پوست گردو رنگی بسیار جالب به ترکیب حاصل شده می دهد. رنگ موی طبیعی با پوست بادمجان به علت طبیعی بودن فاقد حساسیت و آلرژی برای اکثر افراد می باشد.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی