سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

پاک کردن رنگ زردچوبه از ناخن کاشت

پاک کردن رنگ زردچوبه از ناخن کاشت

زیبایی دست ها و داشتن ناخن هایی زیبا برای خیلی از خانم ها بسیار حائز اهمیت بوده و به همین علت اکثر آن ها به کاشت ناخن روی می آورند.

نکته ی قابل توجه آنکه کاشت ناخن علاوه بر جنبه ی زیبایی برای آن دسته از افرادی که دارای ناخن های کج و بدشکل می باشند و یا عادت به جویدن ناخن هایشان دارند بسیار مناسب است.

بعد از کاشت ناخن رعایت نکات مراقبتی از آن ها بسیار مهم می باشد و در زیبایی و ماندگاری ناخن های کاشته شده بسیار موثر است. 

 

نحوه پاک کردن رنگ زردچوبه از روی ناخن کاشته شده :

برای از بین بردن رنگ زردچوبه از روی ناخن کاشت و یا برای از بین بردن اثرات هرگونه مواد رنگی دیگر می توانید دو عدد قرص دندان مصنوعی از داروخانه تهیه کرده و در آب حل نمایید و ناخن ها را درون محلول قرار دهید.  

 

روش های مراقبت از ناخن های کاشته شده :

 

چرب کردن ناخن کاشته شده :

ناخن های کاشته شده کاملا سفت و محکم هستند و بهتر است که هرروز آن ها را توسط روغن های آرایشی چرب کنید که این کار از شکسته شدن آن ها جلوگیری می نماید و سبب افزایش ماندگاری می شود.

 

استفاده از دستکش برای ناخن های کاشته شده :

به هنگام کار با مواد ضد عفونی کننده بهتر است که حتما از دستکش استفاده شود. عدم استفاده از دستکش در اینجور مواقع سبب ترک خوردگی ناخن ها می شود. در هنگام کار با مواد رنگی مانند زردچوبه ،زعفران، رنگ مو و... نیز استفاده از دستکش الزامی می باشد.

 

تمیز کردن ناخن های کاشته شده :

بعد از کاشت ناخن بهتر است همواره آن ها را با براش مخصوص و آب و صابون بشویید و با دستمال کاملا خشک نمایید تا باکتری ها و قارچ های پوستی در زیر ناخن رشد نکنند.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی