سوال کاربر

لیزر موهای زائد صورت آقایان چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/17
پاسخ سایت

پاسخ سایت


لیزر موهای زائد صورت آقایان چگونه است؟

مردان نیز اغلب برای اهداف زیبایی به دنبال لیزر موهای زائد هستند و امیدوارند که با این درمان بتوانند ظاهر و احساس بهتری داشته باشند. لیزر موهای زائد بدون محدودیت خاص می تواند برای قسمت های خاصی از صورت آقایان اجرا شود. از بین بردن موهای زائد صورت آقایان نه تنها آنان را از شر موهای زائد و اصلاح پی در پی خلاص می کند، بلکه در رعایت بهداشت نیز کمک کننده است.

تاریخ ثبت : 1401/01/17

پاسخ N.i


لیزر موهای زائد صورت آقایان عملکردی همچون لیزر موهای زائد صورت بانوان دارد. بنابراین آقایان نیز محدودیتی در استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد صورت خود ندارد. البته لیزر موهای زائد صورت آقایان در مقایسه با بانوان ممکن است نیاز به تنظیمات متفاوت دستگاه لیزر داشته باشد. آقایان می‌توانند موهای زائد نقاط مورد نظر از صورت خود را با لیزر از بین ببرند.

تاریخ ثبت : 1401/02/26

پاسخ مبینا

سمیرا

خیلی از آقایون نمی‌خوان کل موهای صورت رو با لیزر از بین ببرن و فقط میخوان موهای گردن و زیر گلو رو با لیزر از بین ببرن .البته بعضی ها هم تمایل دارن کل موهای صورت رو از بین ببرن . یه سری ها هم چون موهای رییششون خیلی پرپشت و زیاده میخوان حجم شو کم کنن . میتونید همه این مشکلات رو با لیزر رفع کنید .

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر موهای زائد صورت آقایان لیزر موی زائد صورت مردان لیزر موی زائد صورت آقایون لیزر موی زائد صورت مردان لیزر برای صورت آقایون

مشاهده کلینیک زیبایی