سوال کاربر

از بین بردن و رفع موهای زائد با آرد گندم چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از بین بردن و رفع موهای زائد با آرد گندم چگونه است؟

یک قاشق آرد گندم را با یک قاشق آبلیمو ترکیب کنید و آن را برای 30 دقیقه روی ناحیه ای که دارای موهای زائد است بمالید. اینکار را هر دو یا سه بار در هفته انجام دهید و معجزه ای که در از بین بردن موهای زائد دارد را ببینید.

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ مائده


اگه دنبال یه روش طبیعی واسه از بین بردن موهای زائد بدن و صورتتون هستید می تونین از این راهکار استفاده کنین: نصف لیوان شیر و نصف لیوان آرد گندم و دو قاشق غذاخوری پودر زردچوبه و یه قاشق غذاخوری نمک رو باهم دیگه ترکیب کنین تا مثل خمیر بشه. این خمیرو روی نواحی که موی زائد داره بمالید و 15 دیقه صبر کنین. وقتی که خمیر کاملا روی پوست خشک شد می تونین با آب گرم بشورید. البته این روش ممکنه واسه کسایی که ریشه ی موهاشون خیلی قوی هستش خیلی کاربرد نداشته باشه. اگه دنبال یه روش تضمینی هستین که واسه همیشه از شر موهای زائد خلاص بشید بهتره از تکنیک های مدرن و جدیدتر مثل لیزر استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/05/12

پاسخ م.رستگار


برای از بین بردن موی زائد با استفاده از ارد گندم باید یک قاشق چای خوری آرد گندم، یک قاشق چایخوری ماست و یک چهارم قاشق چایخوری پودر زردچوبه را با یکدیگر ترکیب کنید و در قسمت فوقانی لب ماساژ دهید و بعد از پانزده دقیقه به آرامی بر خلاف جهت رشد مو، بکنید.

و در نهایت با آب سرد بشویید و این کار را دوبار در هفته تکرار کنید.

تاریخ ثبت : 1401/11/30

پاسخ مبینا

سمیرا

یکم آرد برنج یا آرد گندم رو با زرد چوبه مخلوط کنید یکم آب اضافه کنید جوری که خمیری شکل بشه .به جای آب از شیر هم میتونید استفاده کنید .تا پوستتون نرم بشه ‌.خمیر رو روی پوست بزنید.۱۵ دقیقه بعد با آب ولرم بشورید 

تاریخ ثبت : 1402/01/10
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


از بین بردن موهای زائد با آرد گندم رفع موهای زائد با آرد گندم

مشاهده کلینیک زیبایی