سوال کاربر

برای درمان جوش واژن چه پمادی بزنیم و چه باید کرد

تاریخ ثبت : 1401/09/01
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای درمان جوش واژن چه پمادی بزنیم و چه باید کرد؟

جوش واژن ممکن است بر اثر پوشیدن لباس زیر نامناسب، عفونت و یا عدم رعایت نکات بهداشتی ایجاد شود. برای درمان این جوش ها چند راهکار ساده خانگی وجود دارد:
•    لباس زیر مناسب بپوشید
•    از کمپرس آب گرم استفاده کنید
•    به تجویز پزشک قرص آنتی بیوتیک مصرف کنید
•    روی جوش روغن کرچک بمالید
•    از ترکیب عسل و زردچوبه استفاده کنید
•    تغذیه سالم و بدون آلرژی داشته باشید
 

تاریخ ثبت : 1401/09/01

پاسخ N.i


جوش واژن معمولا بر اثر آلودگی و عفونت به وجود می آید. بنابراین، استفاده از پمادهای آنتی بیوتیک برای رفع جوش واژن توصیه می شود. پماد هیدروکورتیزون نمونه ای از داروی مناسب برای رفع جوش واژن است. بهتر است که هر نوع دارو و پمادی برای واژن پس از مشورت با پزشک مورد استفاده قرار بگیرد. 

تاریخ ثبت : 1401/09/02

پاسخ مبینا

سمیرا

بهتره اگرم میخواید از لباس های زیر استفاده کنید حتما از لباس های نخی استفاده بشه.لباس های گیاهی و الیاف پلاستیکی نپوشید.هر روز لباس زیر رو باید تعویض کنید.بعد هر بار دستشویی آب بزنید.اگرم کلا از لباس زیر استفاده نکنید خیلی بهتره.به نظرم اگه بهداشت و رعایت کنید جوش نمیزنید اما اگه جوش زدید از صابون هایی که phبالا دارن استفاده نکنید.میتونید برای رفع جوش از کرم بنزوئیل پراکسید استفاده کنید البته بهتر با تجویز پزشک استفاده کنید.اگه پوست حساسی دارید از بنزوئیل 5درصد استفاده کنید.اگه جوش ها ترکیدن از آنتی بیوتیک ها باتجویز پزشک استفاده کنیدبرای جلوگیری از انواع عفونت ها.اگه تا دوهفته هیچ کدوم ازا این روش ها جواب نداد بهتره هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.

تاریخ ثبت : 1402/01/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای جوش واژن چه پمادی بزنیم چه پمادی برای جوش واژن خوبه برای درمان جوش واژن چه باید کرد برای درمان جوش روی واژن چه باید کرد

مشاهده کلینیک زیبایی