سوال کاربر

آیا ماسک صورت ساده و میوه ای و ورقه ای برای کودکان و بچه ها ضرر دارد یا خوب است؟

تاریخ ثبت : 1401/08/12
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا ماسک صورت برای کودکان ضرر دارد؟

بهتر است که از ماسک صورت برای کودکان خودداری کرد، پوست انسان در بچه ها فعالیت خوبی در زمینه تولید کلاژن داشته و نیازی به ماسک ندارد، چه بسا استفاده از ماسک صورت برای بچه ها در فرایند کلاژن سازی اختلال ایجاد کرده و به پوست آسیب می رساند.

تاریخ ثبت : 1401/08/12

پاسخ N.i


ماسک صورت برای کودکان ضرر دارد و نباید استفاده شود. پوست صورت کودکان حساس بوده و ممکن است در برابر ماسک های صورت آسیب پذیر باشد. از طرفی، پوست کودکان خود به خودی خود قادر به تامین تامین مواد مغذی است و نیازی به ماسک های زیبایی ندارد.

تاریخ ثبت : 1401/08/13

پاسخ مبینا

سمیرا

هرچی سن کمتر باعث تولید کلاژن توسط پوست بیشتره بنابراین بچه ها نیازی به ماسک ندارن . چون بچه ها مواد آرایشی هم روی پوستشون استفاده نشده.  پوستشون هم بخاطر سن کم و هم بخاطر استفاده نکردن از مواد شیمیایی خیلی خوبه ‌ .

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ ری


اصلا برای بچه های کم سن از این ماسکا استفاده نکنید . شاید در ظاهر اصلا ضرری نداشته باشه اما خب بخاطر اینکه پوست بچه ها حساس تر و خب پوستشون کلاژن کافی و داره نباید از این ماسکا که حتما ترکیبات شیمیای داره و شما نمیدونید استفاده کرد . اما شما خودتون اگه استفاده میکنید و بچتون بهونه میگیره که میخواید شما میتونید ماسک طبیعی میوه رو درست کنید . مثلا پوست خیار یا پوست موز رو به صورتش بزنید و این اصلا ضرر نداره.

تاریخ ثبت : 1402/03/31

پاسخ لیلا


پوست بچه ها خودش خوبه نیازی نداره به ماسک گذاشتن 

تاریخ ثبت : 1402/06/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا ماسک ورقه ای صورت برای کودکان ضرر دارد ماسک صورت برای کودکان خوب است عوارض ماسک صورت برای کودکان

مشاهده کلینیک زیبایی