سوال کاربر

سفت شدن پوست صورت و بدن با یخ چگونه است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/16
پاسخ سایت

پاسخ سایت


سفت شدن پوست صورت و بدن با یخ چگونه است؟

یخ درمانی یک از راههای رایج برای جوانسازی و سفت کردن پوست است. یخ با افزایش جریان خون در زیر پوست، موجب شادابی و سلامتی پوست می شود. برای استفاده از یخ، لازم است آن را ابتدا داخل یک حوله نرم قرار داد و پوست را با حرکات دورانی حوله ماساژ داد.

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ N.i


استفاده از یخ یک راهکار ساده خانگی برای مراقبت از پوست است. یخ با سرمایی که به پوست انتقال می دهد موجب افزایش گردش خون و لیفت و سفتی پوست می شود. البته یخ را به هیچ عنوان نباید به شکل مستقیم روی پوست قرار داد؛ چراکه موجب آسیب پوست می شود. جهت استفاده، یک تکه یخ را باید لای یک پارچه یا حوله نرم پیچید و سپس پوست صورت و بدن را توسط آن ماساژ داد.

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ ملیکا


جالبه که بدونین واسه شاداب و جوون تر کردن پوست صورت و بدن حتما نباید هزینه های زیادی کرد. با یه تیکه یخ هم میشه با خستگی و پیری پوست خداحافظی کرد. کافیه یه یخ رو داخل یه پارچه بذارین و بعد روی پوست قرارش بدین. این کار هم باعث سفت شدن پوست میشه و هم اینکه از چین و چروک جلوگیری می کنه. می تونین از یخ های میوه ای هم استفاده کنین که اینطوری فایده ی بیشتری رو به پوستتون می رسونین. به طور مثال آب یه گلابی رو بگیرین و با آب ترکیب کنین و بذارین تو فریز تا یخ بزنه. ماسک یخ گلابی واسه پوست های چرب و منافذ باز پوست عالیه. به همین شکل می تونین با میوه های دیگه هم ماسک یخ درست کنین و روی پوست بذارین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


سفت شدن پوست صورت با یخ آیا یخ باعث سفت شدن پوست میشود ماساژ پوست صورت با یخ برای سفت شدن

مشاهده کلینیک زیبایی