سوال کاربر

آیا میتوان لوسیون بدن را به صورت زد؟ و استفاده از لوسیون بدن برای صورت ضرر دارد

تاریخ ثبت : 1401/08/08
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا میتوان لوسیون بدن را به صورت زد؟

لوسیون بدن معمولا برای پوست بدن کاربرد دارد و نباید آن را به صورت زد، پوست بدن ضخیم تر از پوست صورت است و لوسیون را با قدرت بیشتری جذب می کند، پوست صورت نازک بوده و ممکن است بر اثر مناسب نبودن لوسیون دچار جوش و آکنه شود.

 

تاریخ ثبت : 1401/08/08

پاسخ N.i


پوست صورت دارای حساسیت بیشتر و ضخامت کمتری نسبت به پوست بدن است. بنابراین، محصولات آرایشی بدن ممکن است برای پوست صورت آسیب رسان باشند. برای مراقبت بیشتر و بهتر از پوست صورت، نباید از لوسیون بدن استفاده کرد.

تاریخ ثبت : 1401/08/10

پاسخ مبینا

سمیرا

نه پوست صورت نازک تر و حساس تر .به هیچ وجه از لوسیون بدن برای صورت استفاده نکنید مگر اینکه روی محصول نوشته باشه برای صورت و بدن در غیر اینصورت نزنید 

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ ری


سلام زدن لوسیون بدن به صورت شاید به صورت واضح مشخص نباشه گه تاثیر داره اما در طولانی مدت باعث افتادگی پوست ، لک و جوش های ریز میشه چونکه پوست حساسیت بیشتری داره نسبت به بدن ،  البته ممکنم هست بعد از زدن لوسیون عوارضی مثل جوش نمایان بشه ، پس بهتره لوسیون بدن و صورتتون هم جدا باشه 

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ Mary


بهتر که این کارو انجام ندی و برای پوست صورتت شوینده جدا متناسب با جنس پوستت داشته باشی اما من خودم وقتایی که آرایش خیلی سنگین دارم پیش اومده از لوسیون بدن برای شستن صورت استفاده کنم چون قدرت پاک کنندگیش بیشتر اما برای روتین روزانت اصلا مناسب نیست و به مرور زمان به پوستت آسیب میزنه . 

 

تاریخ ثبت : 1402/03/16

پاسخ ری


پوست صورت کاملا با پوست بدن متفاوت تر هست و خیلی حساس تر اصلا به هیچ عنوان لوسیون بدن رو به صورتتون نزنید که باعث جوش های زیر پوستی و خارش و التهاب می شه .

تاریخ ثبت : 1402/03/22

پاسخ Mary


ببین پوست صورت یه مقدار از پوست بقیه نواحی بدن نازک تر و به نسبت حساس تره و تو طول روز بیشتر در معرض آلودگی هستش،  به نظرم اوکیه استفاده از لوسیون بدن برای صورت اما استفاده از سه لوسیون مناسب با جنس پوستت و نیاز پوستت خیلی بهتره بجز اینکه آسیب نمی بینه پوستت بهترم میشه و خودت حس بهتری میگیری .

تاریخ ثبت : 1402/04/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لوسیون بدن برای صورت لو‌‌‌‌‌سیون بدن رو میشه به صورت زد استفاده از لوسیون بدن برای صورت

مشاهده کلینیک زیبایی