سوال کاربر

برا کشیدن پوست صورت سوال داشتم ممنون

تاریخ ثبت : 1401/06/01

پاسخ شیدا


کشیدن پوست صورت که بهش میگن لیفت صورت یکی از روش های جوونسازی هستش که به دو صورت انجام میشه:با جراحی و بدون جراحی. روش بدون جراحی موقتی تر و کم تهاجمی تر از روش جراحیه اما با این حال باید ببینید که نظر پزشکتون در این مورد چیه. شاید پزشک تشخیص بده که بهتره لیفت صورت با روش جراحی انجام بشه. اگه لیفت صورت رو با روش جراحی انجام بدین تقریبا 10سال براتون ماندگاری داره. لیفت باعث میشه که دیگه نیازی به ژل و بوتاکس و فیلر نداشته باشین. 

تاریخ ثبت : 1401/06/02

پاسخ N.i


کشیدن پوست صورت اقدامی است که جهت از بین بردن افتادگی و چین و چروک پوست صورت انجام می شود. کشیدن یا لیفت پوست صورت را می توان به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام داد.

در روش جراحی بیمار با دوره نقاهت بیشتری نسبت به روش‌های غیرجراحی روبرو است. ماندگاری لیفت صورت به روش جراحی بیشتر از ماندگاری لیفت صورت با روشهای غیرجراحی است. لیفت با نخ یکی از معمول ترین روشهای لیفت پوست صورت به روش غیرجراحی و موقت است که معمولاً نتایج رضایت بخشی به همراه دارد. انتخاب روش مناسب برای کشیدن پوست با توجه به انتظارات بیمار و همچنین با توجه به تشخیص پزشک انجام می گیرد.

تاریخ ثبت : 1401/06/02

پاسخ م.رستگار


منطورتون لیفت کردن ؟! معمولا برای از بین بردن چروک صورت استفاده میشه انواع مختلفی ام داره که با مشورت کردن با پزشکت میتونی یه روش مناسب و متناسب با نیازپوستت انتخاب کنه و برات انجام بده .

کلا روش خیلی خوبیه برای از بین چروک صورت مخصوصا اگه چروک زیاد و عمیق داشته باشین .

تاریخ ثبت : 1402/02/09

پاسخ ری


کشیدن پوست صورت که اسمش لیفته ، عمل جراحی سبکی هست که جدیدا هم تعداد زیلدی از خانما از عمل زیبایی رو انجام دادن ، باعث کشیده شدن اجزاری صورت ، میشه و رفع شلی پوست و چین چروکم هست 

تاریخ ثبت : 1402/02/31

پاسخ Mary


منظور از کشیدن همون لیفت صورت یه عمل خیلی سبکه فقط حتما برو یه کلینیک معتبر و یه دکتر خوب برات انجام بده که مطمئن باشه 

برای از بین بردن چروک صورت این کارو انجام میدن 

دو مدل هستش ، یا با جراحی انجام میشه یا بدون جراحی و اگه روش بدون جراحی انتخاب کنی هزینش کمتره اما موقت نیازه دوباره ترمیم کنی هر چند روش جراحی ام دائمی نیست اما حدود ۱۰ الی ۱۲ سال اوکیه و نیاز به ترمیم مجدد نیستش . 

 

تاریخ ثبت : 1402/04/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات


مشاهده کلینیک زیبایی