سوال کاربر

آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان موخوره خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان موخوره خوبه؟

روغن سیاه دانه که حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه است، یک لایه محافظ روی تارهای مو ایجاد کرده و از ایجاد موخوره جلوگیری می‌کند. برای از بین بردن موخوره کافیست قبل از خواب، ساقه موها با فقط نصف قاشق چایخوری روغن سیاه دانه ماساژ داده شود. این ماساژ بهتر است در انتهای موها متمرکز شود که مستعد بیشترین آسیب موخوره هستند. بهتر است روغن سیاه دانه شب تا صبح روی موها مانده و سپس صبح آبکشی شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ شیدا


استفاده از روغن های طبیعی مثل روغن سیاه دونه یکی از بهترین روش ها واسه رفع موخوه ی مو هستش. موخوره وقتی ایجاد میشه که موها آسیب دیده و خشک و شکننده شده باشن. هر شب قبل از خواب کافیه یه مقدار از این روغن رو به ساقه ی موهاتون بمالید و اجازه بدین که تا صبح روی مو بمونه. این روغن سرشار از اسید آمینه هستش که باعث تقویت موهای ضعیف و افزایش رشدشون هم میشه.

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ N.i


روغن سیاه دانه دارای قدرت درمان خشکی، شکنندگی و دوشاخه شدن موها است. روغن سیاه دانه یک درمان کننده موفق برای موخوره محسوب می شود. ماساژ دادن نوک موها با روغن سیاه دانه به طور روزانه و متداول، موجب تغذیه رسانی و حفظ سلامتی موها خواهد شد. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ روژان


اگه یه دنبال یه راه حل خونگی کم هزینه هستین که موخوره رو از بین ببرین باید بگم که روغن سیاه دونه بهترین انتخابه. این روغن حاوی مواد مغذی واسه موها هستش و باعث تقویتشون میشه. به جای ماسک های موی گرون قیمت توی بازار می تونین از این روغن واسه رفع مشکلات موهاتون استفاده کنین. کافیه این روغن رو به ساقه ی موهاتون بزنین. اگه قبل از حموم این کارو انجام بدین خیلی بهتره. یه ساعت قبل از اینه حموم برین این روغن رو به همه ی ساقه ی موهاتون بزنین. حتی کف سر هم می تونین با ان روغن ماساژ بدین چونکه رشد موهارو افزایش میده. بعد از اینکه به مدت کافی روغن روی موها موند می تونین با شامپو شست و شو بدین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ مبینا

سمیرا

موهاتون رو اگه با روغن سیاهدانه تقویت بشه نه دچار شکستگی میشه نه دو شاخه شدن و مو خوره میشه 

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ م.رستگار


سلام 

بله ، کلا روغن درمانی قبل از حمام یکی از روش های تضمینی برای رفع و جلوگیری از موخوره است و روغن سیاه دانه هم برای مو خوره و هم برای رشد و زحمات مو خیلی موثره . 

تاریخ ثبت : 1402/02/09

پاسخ Mary


علت مو خوره خشکی مو هستش ، سیاه دونه مثل خیلی از روغنای  دیگه نمیزارن ساقه موهات خشک بشه 

قبل از حموم به موهات بزن ، البته روغن سیاه دونه رو میشه بعد از حمومم فقط به پایین مو که از بقیه قسمت های سرت خشک تره زد ، اما اصلا روغن برای مدت طولانی نزار روی ریشه موهات بمونه .

تاریخ ثبت : 1402/03/05

پاسخ ماهک


اره عزیزم 

روغن سیاه دونه یکی از روغن های خیلی خوب برای جلو گیری از مو خوره هستش اما برای درمان موخره اثر نداره 

برای در امان موخره یا باید حتما موهاتو کوتاه کنی یا اینکه از دستگاه مو خوره گیری استفاده کنی 

که به نظرم روش کوتاه کردن از همه شون بهتره .

تاریخ ثبت : 1402/05/24
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای موخوره تاثیر روغن سیاه دانه برای موخوره رفع موخوره با روغن سیاه دانه از بین بردن موخوره با روغن سیاه دانه

مشاهده کلینیک زیبایی