سوال کاربر

آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان ترک پا خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا روغن سیاه دانه برای رفع و از بین بردن و درمان ترک پا خوبه؟

پاشنه های ترک خورده دردسر بزرگی است به خصوص برای کسانی که پوست خیلی خشک دارند. یکی از مهمترین فواید روغن سیاه دانه برای پوست این است که راه حل فوق العاده ای برای مشکل ترک پا ارائه می دهد. ماساژ دادن پاشنه پا توسط روغن سیاهدانه یک راهکار طبیعی برای درمان سریع ترک پا محسوب می شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ احمدی


بله. روغن سیاه دانه یک درمان عالی برای رفع ترک پا محسوب می شود. اگر دوست دارید ترک پای خود را از بین ببرید روغن سیاه دانه یک گزینه عالی است.

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ سمیرا

سمیرا

روغن سیاه دانه برای ترک پا خوبه ولی ی ماسک واقعا عالی تو فیلم ها واسه رفع ترک های پا هستش که واقعا معجزه عمل میکنه

روی منو وارد قسمت فیلم های راهنمای زیبایی بشید و اون ماسک رفع ترک های پا رو ببینید.

خیلی خیلی خوبه سریع تر از چیزی که فکر کنید ترک های پا از بین میره و پوست پا رو لطیف لطیف میکنه

تاریخ ثبت : 1401/01/17

پاسخ N.i


روغن سیاهدانه قادر است که رطوبت لازم را به پاشنه پا رسانده و ترک های آن را از بین ببرد. ماساژ دادن مستمر پاشنه با روغن سیاهدانه موجب نرم و لطیف شدن آن خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ ملیکا


روغن سیاه دونه روغنی هستش که از گذشته های دور تا به الان تو حوزه های مختلف از جمله دارویی و آرایشی و بهداشتی و.... کاربرد داشته. یکی از خواص مهم این روغن برطرف کردن انواع و اقسام مشکلات پوستیه. از این روغن می تونین به شکل موضعی واسه برطرف کردن خشکی و ترک پاشنه ی پا استفاده کنین. این روغن پوست رو کاملا نرم و ترک ها رو کاهش و به مرور از بین میبره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ mitra


روغن سیاه دونه واسه درمان ترک پا عالیه. کافیه که به مدت چند شب این کاری که میگم رو انجام بدین: کف پاهاتون رو با این روغن ماساژ بدین. بعد پاهاتون رو بذارین داخل یه کیسه پلاستیکی و بعدش هم جوراب پاتون کنین. صبح روز بعد که از خواب بلند شدین پاهاتون رو با آب ولرم و یه شوینده ی ملایم بشورین و مرطوب کننده بزنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ مبینا

سمیرا

بله شبها قبل خواب به پاها بزنید و پاها رو ماساژ بدید که روغن جذب پوست بشه و تا صبح روی پوست بمونه و صبح با آب ولرم بشوریدش اگه میخواید توی روز استفاده کنید بعد اینکه روغن به پاها زدید یه پلاستیک یا نایلون به پاها ببندید و جوراب بپوشید این کار رو به مدت یکماه انجام بدید معجزه می‌کند 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ Mary


اگه ترک پات سطحی باشه و خیلی عمیق نشده باشه اره ، چون ترک پا بر  اثر خشکی پوست کف پا به وجود میاد و روغن سیاه دونه اونو رفع میکنه، اما اگه حرکت عمیق شده باشه باید دنبال یه ۰یز تاثیر گذار تر باشه .

تاریخ ثبت : 1402/02/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن سیاه دانه برای ترک پا از بین بردن ترک پا با ماساژ روغن سیاه دانه رفع ترک پاشنه پا با روغن سیاه دانه

مشاهده کلینیک زیبایی