سوال کاربر

لیزر برای موهای زائد بهتر است یا ای پی ال apl بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


لیزر بهتر است یا ای پی ال apl بهتره؟

بررسی هایی که انجام شده گویای این است که لیزر و ای پی ال را نمی توان بر هم ارجح دانست. هر یک از این دو روش مزیت هایی دارند که در زمینه خود کاربردی هستند.
•    در لیزر از یک نور و با یک طول موج برای حذف موهای زائد استفاده می شود، درحالیکه در ای پی ال نورهایی با طول موج های گوناگون به کار می رود.
•    لیزر، درمانی سریع تر نسبت به ای پی ال دارد.
•    ای پی ال تنها برای پوست های روشن و موهای تیره کاربرد دارد. لیزر قابلیت از بین بردن موهای زائد پوست های روشن و تیره را دارد.
•    در لیزر لازم است طول موج دستگاه بر اساس نوع پوست و عوامل مختلف دیگر تنظیم شود. ای پی ال نیازی به تنظیمات جزئی دستگاه ندارد.
•    لیزر هزینه بیشتری نسبت به ای پی ال می طلبد.
•    لیزر ممکن است درد و سوزش بیشتری نسبت به ای پی ال داشته باشد.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ N.i


لیزر و apl دو تکنیک برای حذف تقریبا دائمی موهای زائد هستند. این دو تکنیک اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند، اما تفاوت‌ هایی هم با یکدیگر دارند. ‏apl در مقایسه با لیزر هزینه کمتری را در بر میگیرد؛ اما با لیزر می توان بسیار سریعتر به نتیجه رسید. apl  اغلب در پوست های با رنگ روشن جواب می دهد؛ اما با لیزر می توان موهای زائد پوست های تیره تا روشن را از بین برد. توصیه می شود که انتخاب یکی از این دو روش برای رفع موهای زائد پس از مشورت با پزشک انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ مبینا

سمیرا

پرتو نور لیزر طول موج یکسانی داره و به شدت متمرکز به همین دلیل موقع انجام دادن برای موهای زائد با نفوذ بیشتر و سریع تری به عمق مو میرسه و ریشه مو رو میسوزونه پس به نظر من بهتره

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ ری


  من نمیدونم کاربرد ای پی ال چیه ، اما باید بگم که من خودم لیزر انجام دادم و واقعا عالیه ، اما قبل انجام دادن حتما چک کنید دستگاهشو ، که خوب باشه و نتیجه ببینید.

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ Mary


من خیلی راجب apl نمیدونم به اما به نظرم لیزر خیلی اوکیه هم کمتر از یک سال جواب خوبی میگیری هم هزینش واقعا به صرفس اگه کلینیک خوبی بری و دستگاه خوبی داشته باشه نتیجش واقعا خوبه .

تاریخ ثبت : 1402/04/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر یا ای پی ال لیزر بهتر است یا ای پی ال لیزر بهتره یا ای پی ال بهتره

مشاهده کلینیک زیبایی