سوال کاربر

آیا بینی بعد از عمل رشد میکند

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بینی بعد از عمل رشد میکند؟

رشد بینی بعد از عمل بسیار کم و در شرایط خاص اتفاق می افتد. بینی بعد از عمل زمانی رشد می کند که بیمار در سن رشد قرار داشته باشد. بهترین زمان عمل بینی بعد از اتمام 20 سالگی است. علاوه بر این، گاهی افزایش سن موجب افتادگی و تغییر فرم بینی می شود که زیبایی جراحی را از بین می برد.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ N.i


احتمال رشد بینی بعد از عمل جراحی بسیار پایین و تقریباً غیر ممکن است. این اتفاق تنها زمانی ممکن است بیفتد که جراحی بینی در سن نامناسب و قبل از ۲۰ سالگی انجام گرفته باشد.

تاریخ ثبت : 1401/02/22

پاسخ کوثر


رشد استخوون ها بعد از اینکه فرد به سن بلوغ برسه متوقف میشه اما رشد بعضی از بافت های بدن مثل بینی در طول عمر به روند خودش ادامه میده اما خب این رشد اونقدرا زیاد نیست که به چشم بیاد. پس نگران بزرگ شدن بینی نباشین!

تاریخ ثبت : 1401/04/01

پاسخ مائده


بینی تنها عضوی از بدنه که حتی بعد از مرگ هم به رشدش ادامه میده و رشدش متوقف نمیشه اما خب جای نگرانی نیست چونکه میزان رشد خیلی کمه و اصلا به چشم نمیاد که بخواد نگران کننده باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/07

پاسخ ری


بینی عضوی هست تو بدن ما که بعد از مرگمون هم رشد میکنه اما رشدش به قدی کمه که اصلا به چشم نمیاد.

تاریخ ثبت : 1401/12/02

پاسخ مبینا

سمیرا

من شنیدم گوش و بینی دو عضوی هستن که تا آخرین لحظه ی مرگ رشد میکنن . اما زیر ۲۰ سال بهتره عمل نکرد چون در سن بلوغ دچار تغیر میشه . اما در سن جوانی یا بعد اگه عمل بینی انجام بدید تغیری که به چشم بیاد دیده نمیشه 

تاریخ ثبت : 1401/12/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بینی بعد از عمل رشد میکند رشد بینی بعد از عمل

مشاهده کلینیک زیبایی