سوال کاربر

بوتاکس بهتر است یا پلاسما جت بهتره

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


بوتاکس بهتر است یا پلاسما جت بهتره :

بوتاکس و پلاسما جت دو تکنیک متفاوت از یکدیگر هستند. به طور کلی، پلاسماجت در مقایسه با بوتاکس کاربرد، مزایا و تاثیرات بیشتر و بهتری برای پوست دارد.
•    در بوتاکس، سم بوتولونیوم زیر پوست تزریق می شود و پلاسماجت با تبدیل بافت پوست به حالت بخار موجب لیفت پوست می شود.
•    بوتاکس منجر به محو چین و چروک می شود و پلاسماجت با عملکردی که دارد موجب کلاژن سازی و رفع افتادگی و ترمیم بافت پوست می شود.
•    پلاسماجت به جوانسازی پوست می پردازند و ماندگاری آن خیلی بیشتر از بوتاکس است.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ N.i


بوتاکس یک تکنیک موقت برای از بین بردن چین و چروک صورت و جوانسازی آن است. این تکنیک در حقیقت چین و چروک را تنها برای یک مدت چند ماهه محو می کند. پلاسما جت تکنیک اصولی تر برای جوانسازی صورت است. با این تکنیک می توان چین و چروک صورت را بر اثر کلاژن سازی برطرف کرد. با یک مقایسه ساده می‌توان گفت که بوتاکس چین و چروک ها را پنهان و پلاسما جت چین و چروک ها را درمان میکند.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ مبینا

سمیرا

جفتشون برای درمان چین و چروک کاربرد دارن .بوتاکس با فلج کردن عضلات صورت باعث رفع چین و چروک میشه در حالی که پلاسما جت با استفاده از انرژی پلاسما باعث تحریک کلاژن سازی در پوست و برای رفع چین و چروک خوبه ‌.ماندگاری بوتاکس ۶ ماهه .اما ماندگاری پلاسما جت بستگی به تعداد جلسات .سن فرد ‌.و پوست هر فرد بستگی داره .

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ هانیه


هر کدومشون یه خوبی دارن و باید بر اساس خواسته هاتون و چیزی که میخواید از متخصص کمک بخواید جفتشون برای درمان چین و چروک کاربرد داره  بوتاکس با فلج کردن عضلات صورت باعث رفع چین و چروک میشه در حالی که پلاسما جت با استفاده از انرژی پلاسما باعث تحریک کلاژن سازی در پوست و برای رفع چین و چروک خوبه ‌ماندگاری بوتاکس ۶ ماهه هست 

تاریخ ثبت : 1402/05/25

پاسخ ماهک


هر جفتشون برای درمان چین و چروک خیلی خوبه بستگی به نیاز پوستت داره به نظرم بهتر که حتما بری و با یه دکتر خوب راجب پوستت و نیاز پوستت مشورت بگیری . 

تاریخ ثبت : 1402/05/27
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


بوتاکس بهتره یا پلاسما جت بوتاکس بهتر است یا پلاسما جت مقایسه بوتاکس با پلاسما جت پلاسما جت بهتر است یا بوتاکس

مشاهده کلینیک زیبایی