سوال کاربر

پلاژن تراپی برای پوست بهتر است یا هایفو

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


پلاژن تراپی برای پوست بهتر است یا هایفو؟

در پلاژن تراپی از امواج رادیویی و در هایفوتراپی از امواج اولتراسوند برای جوانسازی و سفت کردن پوست استفاده می شود. شاید اصلی ترین تفاوت هایفوتراپی و پلاژن تراپی در عمق نفوذ آنهاست. به نظر می رسد که پلاژن تراپی برای آسیب های پوستی سطحی و هایفوتراپی برای آسیب های پوستی با عمق زیاد مناسب است.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ احمدی


پلاژن تراپی و هایفو هر دو برای تحریک کردن و کلاژن سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند اما نوع انرژی مورد استفاده در آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. در پلاژن ترماژ از انرژی بسامد رادیویی یا همان رادیو فرکانسی استفاده می کند اما در هایفو از انرژی اولتراسوند استفاده می شود. انرژی حرارتی در هر دو باعث سوراخ کردن لایه درمیس می شود و موجب کلاژن سازی می گردد.

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ مبینا

سمیرا

هایفو یه روش جدید برای سفت کردن و لیفتینگ پوست هست که بدون درد و غیر تهاجمی.در هایفو امواج به صورت متمرکز به لایه های خاصی از پوست انرژی وارد میکنه و باعث تحریک تولید رشته های کلاژن میشه .باعث میشه پوست سفت تر و بدون چین و چروک میشه .هایفو تراپی برای کاهش چین و چروک .سفت کردن افتادگی های پوست .لیفت گونه ها .ابرو ها . پلک ها .بهبود وضعیت خط چانه .صاف و سفت کردن پوست صورت .لیفت گردن .اصلاح طرح لبخند .کاربرد داره .معمولا یک تا سه جلسه کافیه به نتایج دلخواهتون برسید. نتایج اش یک تا دو سال ماندگاری داره .هر جلسه کوتاه مدت اش نیم ساعت و گاهی یک ساعت و نیم طول میکشه .بدون دوره نقاهته. بدون تزریق وبرش.بدون خونریزی .درد و پانسمان. هزینه کمی داره نسبت به جراحی.

تاریخ ثبت : 1402/01/12

پاسخ مبینا

سمیرا

پلاژن تراپی در این روش با استفاده از لایه برداری چین و چروک پوست رو کاهش میدن .و باعث میشه پوست جوان . سفت بشه باعث از بین بردن لک ناشی از حاملگی و آفتاب سوختگی هست .پلاژن تراپی سلولیت و چربی های زیر پوستی رو کاهش میده . حالت ارتجاعی پوست رو برمیگردونه.چین و چروک رو کاهش میده . پوست رو سفت و محکم میکنه .بستگی به خودتون داره از هایفو استفاده کنید یا پلاژن جفتشون برای بهتر شدن پوست کاربرد دارن معمولا پزشک بعد معاینه بهتون پیشنهاد میده که کدوم روش برای شما بهتره و کاربرد بیشتری داره .

تاریخ ثبت : 1402/01/12

پاسخ Mary


من نتیجه هایفو رو دیدن ازش راضی بودن راجب پلاژن تراپی نمی تونم نظری بدم

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ هانیه


پلاژن تراپی و هایفو روشی عالی هست و هر دو برای تحریک شدن و کلاژن سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرند ما نوع انرژی مورد استفاده رو در اونا یکدیگر متفاوت می باشد. در پلاژن ترماژ از انرژی بسامد رادیویی یا همان رادیو فرکانسی استفاده می کند اما در هایفو از انرژی اولتراسوند استفاده میشه. انرژی حرارتی در هر دو باعث سوراخ کردن لایه درمیس می شود و موجب کلاژن سازی میشه.

تاریخ ثبت : 1402/05/12

پاسخ ماهک


من خودم انجام ندادم ولی یکی از دوستام صورتش خیلی بد بود ، کلا چاله های بزرگ داشت، بعد از هایفو تراپی نه اینکه کامل از بین رفته باشه اما عمقش بعد از چند ماه خیلی  خیلی کمتر شده بود، و دکترش گفته بود قرار کمترم بشه 

من خودم نتیجه هایفو تراپی دیدم و به نظرم خیلی خوبه 

البته به کلینیکی ام که میرید قطعا بستگی داره .

تاریخ ثبت : 1402/05/20
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


پلاژن نراپی یا هایفو هایفوتراپی بهتر است یا پلاژن تراپی

مشاهده کلینیک زیبایی