سوال کاربر

آیا پماد زینک اکساید برای تیرگی زیر بغل خوب است و مالیدن کرم زینک اکسید به زیر بغل برای رفع سیاهی

تاریخ ثبت : 1401/05/18
پاسخ سایت

پاسخ سایت


رفع تیرگی زیربغل یکی از ویژگی های اصلی پماد زینک اکساید است. زینک اکساید زمانیکه روی پوست زیربغل قرار می گیرد، تعریق را کنترل کرده و سلولهای مرده پوست را پاکسازی می کند. عملکرد پماد زینک اکساید موجب می شود که تیرگی زیربغل از بین رفته و پوست این بخش سفید و روشن شود.

تاریخ ثبت : 1401/05/18

پاسخ مائده


پماد زینک اکساید واسه درمان خیلی از مشکلات پوستی مثل آفتاب سوختگی و قرمزی و زخم های پوستی و... استفاده میشه. جالبه بدونین ماده ی اصلی تو کرم های ضدآفتاب همین زینک اکساید هستش. تو تابستون تعریق بدن زیاد میشه و خیلی از افراد از مام یا همون عرقگیرها استفاده میکنن. این مام ها خیلی وقتا باعث تیرگی زیر بغل میشن. پماد زینک اکساید خاصیت روشن کنندگی داره و از بوی بد بدن جلوگیری می کنه. کافیه بعد از استحمام یه مقدار از این پماد رو به ناحیه ی زربغل بزنین و ماساز بدین. این کار باعث میشه که دیگه بوی عرق ندین و پوستتون هم تیره و سیاه نشه. 

تاریخ ثبت : 1401/05/19

پاسخ Marziyeh M


استفاده از کرم زینک اکساید برای زیر بغل ، باعث رفع تیرگی نمی‌شود ولی  این کرم چون خاصیت ضد میکروبی داره  باعث از بین بردن باکتری‌های زیر بغل و رفع بوی بد میشه

تاریخ ثبت : 1401/11/30

پاسخ مبینا

سمیرا

بهتره برای زیر بغل از اسپری های ضد تعریق استفاده کرد که عرق نکنید .پماد زینک بیشتر برای آفتاب سوختگی کاربرد داره .

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


منم شنیدم که تاثیر داره اما خواهرم که استفاده کرده بود میگفت هیچ تغییری نکرده‌

تاریخ ثبت : 1402/02/11

پاسخ Mary


تا جایی که من میدونم برای از بین بردن و رفع اثر آفتاب سوختگی خوبه ؛ 

تاریخ ثبت : 1402/02/28

پاسخ ماهک


بله یکی از پماد هایی که پیشنهاد میشه برای رفع تیرگی همین زینک اکساید هستش و خیلی ها میگن بعد از یه دوره استفاده چند درجه بهتر شده .

 

تاریخ ثبت : 1402/05/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


پماد زینک اکساید برای زیربغل زینک اکساید برای زیربغل پماد زینک اکساید برای رفع تیرگی زیر بغل پماد زینک برای زیر بغل زینک برای زیر بغل ایا پماد زینک اکساید برای تیرگی زیر بغل خوب است پماد زینک اکساید برای زیر بغل زینک اکساید برای زیر بغل پماد زینک اکساید برای رفع تیرگی تیرگی پماد زینک اکساید برای زیربغل پماد زینک اکساید برای رفع سیاهی زیر بغل کرم زینک اکساید برای از بین بردن تیرگی زیر بغل

مشاهده کلینیک زیبایی