سوال کاربر

راه حل خانگی برای کندن ناخن کاشت چیست؟

تاریخ ثبت : 1401/01/15
پاسخ سایت

پاسخ سایت


راه حل خانگی برای کندن ناخن کاشت چیست؟

برای کندن ناخن کاشت در خانه، چند راهکار پیش رو خواهیم داشت:
•    ناخن های کاشت را تا جایی که امکان دارد کوتاه کنید. ناخن ها را به استون آغشته کرده و دور آن را فویل بپیچید. اجازه دهید 30 تا 40 دقیقه ناخن ها در همین حالت بمانند تا استون به زیر ناخن کاشت نفوذ کند. از یک کاردک یا خلال دندان کمک بگیرید تا ناخن ها کاملا جدا شوند. در انتها ناخن ها را آغشته به مرطوب کننده کنید تا خشک نشوند.
•    به کمک خلال دندان، لبه های ناخن کاشت را خالی کرده و بلند کنید. تا جایی که امکان دارد این خلال دندان را به زیر ناخن کاشت نفوذ دهید. در همین حالت، ناخن ها را در یک کاسه حاوی استون فرو ببرید تا استون به زیر ناخن کاشت نفوذ کند و آنها را بلند کند. به جای استون می توان از آب گرم نیز استفاده کرد. اما این روش به زمان طولانی تری نیاز خواهد داشت.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/15

پاسخ سمیرا

سمیرا

برای کندن ناخن کاشته شده در خانه از روش های زیر استفاده کنید :
استون
یکی از روش های سریع برای برداشت ناخن، استون می باشد. ابتدا ناخن های خود را تا جایی که می توانید کوتاه کنید. لاک یا مواد براق کننده را روی ناخن خود پاک کنید. پنبه آغشته به استون را به ناخن های خود بمالید. فویل آلومینیومی را دور ناخن های خود بپیچانید و به مدت 25 الی 30 دقیقه در همین حالت بگذارید بماند. اگر پس از این مدت زمان، ناخن ها کنده نشدند باز این کار را تکرار کنید تا ناخن ها کنده شوند.
سوهان
یکی از روش های دیگر برای کندن ناخن های کاشته شده استفاده از سوهان می باشد. ناخن های خود را تاجایی که امکان دارد کوتاه کنید. لاک یا مواد براق کننده روی ناخن های خود را مانند روش بالایی پاک کنید. سپس شروع به سوهان کردن کنید تا جایی که به ناخن اصلی خود برسید. در این زمان دیگر ادامه ندهید.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ مائده


یه راه حل خونگی واسه برداشتن ناخن های کاشت استفاده از استون هستش. واسه این کار باید قبلش ناخن هارو تا جایی که می تونین کوتاه کنین. با یه لاک پاک کن هرگونه لاک یا برق ناخنی که روی ناخن ها هستش رو پاک کنین. یه پنبه رو داخل استون بذارین و بعد روی ناخن هاتون بمالید. یه تیکه فویل آلومینیومی رو بذارین روی پنبه ی آغشته به استون و خوب دور انگشتاتون بپیچونیدش. بذارین حدود نیم ساعت فویل آلومینیومی و پنبه ی آغشته به استون روی انگشتاتون بمونه و بعدش می تونید خیلی آروم بردارید. با این کار ناخن های کاشت شده هم جدا میشن. به صورت کلی روش خونگی رو پیشنهاد نمی کنم چونکه ممکنه باعث آسیب به پوست اطراف ناخن بشه. بهتره که تا جای ممکن برداشتن ناخن ها رو توی آرایشگاه انجام بدین. 

تاریخ ثبت : 1401/04/24

پاسخ مبینا

سمیرا

من دوستم زده بود همینجوری پیش من نشسته بود با دست برشون می‌داشت 😆میتونید ناخن هاتون و داخل استون قرار بدید .قبلش ناخن ها رو کوتاه کنید تا استون بهتر به سطح ناخن برسه .و راحت تر ناخن ها شل بشن .اگرم خودتون براتون سخته برید آرایشگاه تا براتون بردارن 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ م.رستگار


به نظرم بری آرایشگاه خیلی بهتر من تا حالا خودم انجام ندادم ولی شنیدم که استون میتونه که باعث شل شدن در نتیجه راحت جدا شدن ناخن کاشت شده بشه .

تاریخ ثبت : 1402/01/28
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


راه حل خانگی برای کندن ناخن کاشت نحوه جدا کردن ناخن کاشت در خانه دراوردن ناخن کاشت در خانه

مشاهده کلینیک زیبایی