سوال کاربر

برای لاغری شکم چه بخوریم

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای لاغری شکم چه بخوریم؟

گنجاندن انواع مختلف میوه ها و سایر مواد غذایی می تواند تاثیر قابل توجهی در لاغری شکم داشته باشد. 
•    مصرف میوه هایی همچون پرتقال، سیب و موز در لاغری شکم موثر خواهند بود.
•    سبزیجات بهترین و سالم ترین مواد غذایی محسوب می شوند که اتفاقا نقش مهمی در لاغری شکم دارند.
•    استفاده فراوان از ادویه جات در طبخ غذا موجب می شوند که فرایند سوخت و ساز بدن شدت گرفته و شرایط لاغری شکم فراهم شود. زردچوبه و دارچین و فلفل از جمله همین ادویه جات هستند.
•    در کنار تمام نکاتی که در رژیم غذایی باید رعایت شوند، تحرک داشتن و ورزش کردن بیشترین تاثیر را دارد که نباید از آن غافل شد.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ کیایی


برای لاغری بهتره از چایی سبز استفاده کنید طرز استفاده : اول یک الی دو قاشق چایی خوری چای سبز رو با یک لیوان اب جوش مخلوط کنید و بذارید بیست دقیقه دم بکشه و ناشتا میل کنید .

میتونید بعد از غذا خوردن یک الی دو قاشق آبغوره رو با آب مخلوط کنید و میل کنید یا از دمنوش های مخصوص لاغری استفاده بکنید .

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ احمدی


برای داشتن شکمی لاغر و از بین بردن چربی های شکم چند نوع مواد خوراکی وجود دارد که برای لاغری شکم بسیار عالی می باشند از جمله دانه چیا؛ روغن نارگیل؛ سیب زمینی آب پز شده؛ شکلات تلخ و آووکادو است. شما با خوردن این موارد می توانید به لاغری شکم خود کمک کنید.

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ احمدی


برای داشتن شکمی لاغر و از بین بردن چربی های شکم چند نوع مواد خوراکی وجود دارد که برای لاغری شکم بسیار عالی می باشند از جمله دانه چیا؛ روغن نارگیل؛ سیب زمینی آب پز شده؛ شکلات تلخ و آووکادو است. شما با خوردن این موارد می توانید به لاغری شکم خود کمک کنید

تاریخ ثبت : 1401/01/16

پاسخ مینا


واسه لاغر کردن شکم و پهلوها سعی کنین حتما قبل از غذا آب بخورین چونکه آب باعث میشه که شما احساس سیری کاذب پیدا کنین و کمتر غذا بخورین. توی غذاتون بهتره از ادویه ی دارچین استفاده کنین. دارچین یکی از بهترین ادویه های چربی سوز هستش که به کاهش سایز دور شکم شما خیلی کمک می کنه. به سالادتون هم می تونین آب لیمو و یا سرکه اضافه کرده و بعد میل کنین. سرکه و آب لیمو هر دو دارای استیک اسید هستن که باعث کاهش چربی میشن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای لاغری شکم چی بخوریم مواد غذایی برای لاغری شکم تغذیه برای لاغری شکم

مشاهده کلینیک زیبایی