سوال کاربر

برای رفع و از بین بردن لکه صورت چی خوبه

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای لکه صورت چی خوبه؟

از بین رفتن لکه های صورت علاوه بر داشتن تغذیه سالم، وابستگی بالایی به روش های مراقبت از پوست دارد. پوستی که همواره تمیز نگه داشته شده و آبرسانی و تغذیه رسانی شود، دچار لک های جدید نشده و حتی لک های قدیمی را هم از بین می برد. 
یکی از بهترین راهکارهای خانگی از بین بردن لک صورت، ماساژ روزانه صورت با یکی از روغن های گیاهی و طبیعی است. روغن نارگیل، روغن کرچک، روغن زیتون و بسیاری از روغن های دیگر که کاملا در دسترس هستند، پوست را تغذیه رسانی کرده و سلولهای مرده آن را از بین می برند.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ کیایی


برای رفع لکه های صورت باید روتین پوستی مناسب داشته باشید . میتونید از ماسک های خونگی استفاده کنید بهترین ماسک خونگی برای رفع لکه های پوست مخلوط سفیده تخم مرغ با نشاسته سیب زمینی هست .

برای طرز تهیه ابتدا یک الی دو سیب زمینی رو پوست بکنید و رنده بکنید طوری که آب آن گرفته شود حالا تو یک ظرف آب سیب زمینی رنده شده رو بگیرید و اون آب رو به مدت بیست دقیقه تو یخچال قرار بدین تا خوب نشاسته آن ته نشین شود حالا اب اضافه آن را خالی کنید و نشاسته ته نشین شده رو با سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و به مدت بیست الی سی دقیقه روی پوست خود قرار بدین این کار رو هفته ای دو الی سه بار انجام بدین تا یک ماه نتیجه رو دریافت میکنید .

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ مبینا

سمیرا

یکم گوجه فرنگی بزنید روی پوست صورت بعد بیست دقیقه که خشک شد بشوریدش این کارو هر روز تکرار کنید بعد یه مدت نتیجه اش رو ببینید .

تاریخ ثبت : 1402/01/05
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای لکه صورت چی خوبه برای رفع لکه صورت چی خوبه برای از بین بردن لکه صورت چی خوبه برای لک صورت

مشاهده کلینیک زیبایی