سوال کاربر

قبل از زالو درمانی چه بخوریم

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قبل از زالو درمانی چه بخوریم؟

انجام زالو درمانی به صورت ناشتا، آن تاثیری که باید داشته باشد را نخواهد داشت. بنابراین ضروری است که قبل از زالودرمانی تغذیه مناسب داشت. انار و فراورده های مربوط به آن بهترین خوراکی های قبل از زالودرمانی محسوب می شوند. در این دوره بهتر است از خوردن غذاهایی که طبع سرد دارند پرهیز کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


قبل از هر چیزی باید بدانیم که تغذیه نقش مهمی در نتیجه زالودرمانی دارد. زالو درمانی نباید به همراه گرسنگی و یا شکم سیری انجام شود. قبل از زالو درمانی بهتر است غذاهای دارای طبع گرم مصرف شود. مصرف انار و آب انار قبل از زالودرمانی نیز نتیجه سازگار و مثبتی خواهد داشت.

تاریخ ثبت : 1401/04/28

پاسخ مائده


قبل از زالودرمانی پزشک موارد مورد نیاز رو حتما بهتون گوشزد می کنه ولی به صورت کلی بخوام بگم بهتون بهتره که یک روز قبل از زالودرمانی اصل سراغ خوراکی ها و غذاهایی که طبع سرد دارن نرید مثل تخم مرغ و ماهی و لبنیات و...

یه هفته قبل از زالودرمانی هم بهتره که از اینجور موارد استفاده کنین: گلاب و انار و رب انار و آب انار و خوراکی های مسهل. 

تاریخ ثبت : 1401/06/21

پاسخ مبینا

سمیرا

قرص وارفارین.آسپیرین.دی پیریدامول.اسویکس.کلوپیدگرل.و همینطور قرص های مسکن رو حداقل تا سه روز قبل زالو انداختن با مشورت پزشک نخورید.مصرف غذاهای سرد مثل لبنیات.تخم مرغ.برنج.مرغ.خیار.کاهو.کیوی.گوجه.ماکارونی.آش جو.لوبیا.رب انار.اب انار.گلاب.استفاده نکنید قبل زالو انداختن.

تاریخ ثبت : 1402/01/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


مواد عذایی قبل از زالو درمانی تغذیه قبل از زالو درمانی

مشاهده کلینیک زیبایی