سوال کاربر

قبل از پیاده روی صبحگاهی چی بخوریم

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قبل از پیاده روی صبحگاهی چی بخوریم؟

غذایی که برای قبل از پیاده روی انتخاب می شود، باید سبک باشد و در زمان مناسبی صرف شده باشد. توصیه این است که از انجام پیاده روی و ورزش بلافاصله پس از غذای سنگین پرهیز کرد. زیاده روی در خوردن قبل از پیاده روی، احتمال ایجاد نفخ و کسالت و بدحالی را زیاد می کنند. میوه ها و مغزها بهترین خوراکی هایی هستند که قبل از پیاده روی صبحگاهی می توان مصرف کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ mitra


همونطور که میدونین پیاده روی کردن انرژی زیادی رو ازتون می گیره. پس بهتره که قبلش یه تغذیه مناسب داشته باشین. می تونین از تنقلات سالم مثل گردو و کشمش و بادوم زمینی و... استفاده کنین. توجه داشته باشین که تو پیاده روی مایعات زیادی رو از دست میدین پس حتما به میزان کافی آب بخورین. 

تاریخ ثبت : 1401/06/22

پاسخ مبینا

سمیرا

به نظرم سعی کنید بین 6 تا 7 صبح صبحونتون رو خورده باشید مثلا یک چای یا قهوه چون مثل یک ضد آفتاب روی پوست عمل میکنه هم کافئین داره این به این معنی نیست که دیگه ضدآفتاب استفاده نکنید.وکنارش میتونید یه صبحانه مقوی و در عین حال سالم بخورید مثلا یکم کره بادام زمینی با شیره یا عسل و گردو استفاده کنید.کره بادام زمینی نه تنها چاق کننده نیست تازه چربی های شکم رو مخصوصا از بین میبره اما به شرطی که کم استفاده بشه چون اگه زیاد استفاده بشه نتیجه عکس میده و موجب چاقی میشه.بعد موقع پیاده روی یه بطری کوچیک اب همراهتون باشه چون عرق میکنید بدنتون به آب احتیاج پیدا میکنه در طول پیاده روی بخورید که بدنتون کم آب نشه و دچار سردرد ناشی از کم آبی بدن بشید.

تاریخ ثبت : 1402/01/16
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قبل از پیاده روی صبحگاهی چی بخوریم مواد غذایی مناسب قبل از پیاده روی صبحگاهی تغذیه قبل از پیاده روی صبحگاهی

مشاهده کلینیک زیبایی