سوال کاربر

قبل از لیزر بیکینی چه کنیم

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قبل از لیزر بیکینی چه کنیم؟

رعایت برخی نکات قبل از اقدام به لیزر بیکینی موجب می شوند که لیزر با کیفیت بهتری انجام گرفته و نتیجه قابل قبولی داشته باشد. 
•    پوشیدن لباس مناسب و راحت
•    شیو کردن بیکینی با ژیلت
•    پیشگیری از برخورد بیکینی با نور آفتاب
•    استحمام و شستن بیکینی 
•    انتخاب مرکز زیبایی معتبر برای انجام لیزر
 

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


قبل از لیزر بیکینی، موهای زائد باید شیو شوند تا اشعه لیزر توسط ریشه فولیکولها به خوبی جذب شود. علاوه بر این، لازم است قبل از مراجعه به کلینیک ناحیه بیکینی شسته شده و تمیز شود. ناگفته نماند که برنزه کردن بیکینی قبل از لیزر موهای زائد آن اکیداً ممنوع است.

تاریخ ثبت : 1401/02/26

پاسخ ملیکا


اگه قصد لیزر کردن ناحیه ی بیکینی رو دارید باید بدونید که 1 ماه قبل از شروع اولین جلسه ی لیزر به هیچ عنوان نباید از وکس و اپیلاسیون استفاده کنین به این دلیل که ریشه ی موها باید سالم باشن تا لیزر بتونه به خوبی اونارو از بین ببره. 24 ساعت قبل از انجام لیزر هم باید موهای ناحیه ی مورد نظرو با ژیلت شیو کنین. قبل از مراجعه به کلینیک حتما حموم برید چونکه رعایت بهداشت در روند لیزر بسیار مهمه. توجه داشته باشین که از محصولات شیمیایی معطر استفاده نکنین چون مواد شیمیایی موجود تو این محصولات باعث افزایش تحریک پذیری پوست میشه و ممکنه بعد از لیزر شما احساس خارش و سوزش داشته باشین. تا جای ممکن از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان هم خودداری کنین و لباس های نرم و گشاد بپوشید چون لباس های تنگ به علت ایجاد اصطکاک با پوست اونو تحریک پذیر می کنن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ هانیه


شیو کنید حتما یه روز قبل ، از گذاشتن ماسک های ورقه ای هم خود داری کنید 

تاریخ ثبت : 1402/05/26

پاسخ ماهک


کلا قبل از لیزر باید حتما ۲۴ ساعت قبل حتما شیء کامل انجام بدی و موقع رفتن به لیزر از هیچ آبرسان و کرمی روی اون ناحیه نباشه 

و اینکه بهتر لباس یکم گشاد تر بپوشی وه اذیت نشی بعدش ، تاثیری نمیزاره لباس تنگ اما خودت حس بهتری داری اگه لباس گشاد تر پوشیده باشی . 

تاریخ ثبت : 1402/05/27
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قبل از لیزر بیکینی چه کنیم اقدامات قبل از لیزر بیکینی نکات قبل از لیزر بیکینی توصیه های قبل از لیزر بیکینی

مشاهده کلینیک زیبایی