سوال کاربر

سلام  وقتتون بخیر 

ببخشید برای رنگ کردن مو با اکسیدان و دارچین یا کاکائو و…. چه مقدار اکسیدان با چقدر دارچین باید مخلوط بشه . ممنون میشم جواب بدید 

تاریخ ثبت : 1401/05/04
پاسخ سایت

پاسخ سایت


با نسبت 50 درصد میتوانید استفاده کنید، دقت داشته باشید که این موضوع به رنگ موی قبلی شما بستگی دارد و همچنین از رنگ موهای طبیعی نباید انتظار زیادی داشته باشید یا با چندین بار رنگ کردن و تست کردن بر اساس موی خودتان نسبت مورد نظر را به دست آورید.

تاریخ ثبت : 1401/05/04

پاسخ N.i


برای رنگ کردن موها با اکسیدان و دارچین یا کاکائو، مقدار اکسیدان و دارچین یا کاکائو باید برابر باشد. این نسیت بر اساس بلندی و حجم موها باید تعیین شود. به طور مثال، با ترکیب یک پیمانه اکسیدان با یک پیمانه پودر دارچین یا کاکائو یک رنگ موی طبیعی به دست می آید. افزودن مقداری نرم کننده مو به ترکیب اکسیدان و دارچین یا کاکائو میتواند کیفیت رنگ مو را بالا ببرد.

تاریخ ثبت : 1401/05/07

پاسخ مائده


اگه می خواین بدون اینکه موهاتون آسیب ببینه رنگش رو تغییر بدین می تونین خودتون تو خونه رنگ طبیعی درست کنین. واسه تهیه رنگ طبیعی هم باید از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده کنین. کاکائو و دارچین هر دو موادی هستن که تو تهیه رنگ میشه ازشون استفاده کرد. برای تهیه ی رنگ طبیعی با کاکائو کافیه یه پیمانه کاکائو رو با یه قاشق اکسیدان ترکیب کنین. واسه اینکه کیفیت رنگتون بالاتر بره می تونین یه قاشق غذاخوری عسل هم به این ترکیب اضافه کنین و خوب به هم بزنین. بعد از اینکه خوب ترکیب شد با یه فرچه به موهاتون بزنین. برای اینکه رنگ بهتر روی مو بشینه می تونین قبلش یه مقدار موهاتون رو نم دار کنین. این رنگ باید حداقل 45 دیقه روی مو بمونه و بعدش با شامپو شسته بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/05/08

پاسخ مبینا

زهرا

رنگ مو همیشه بیشتر بزارید . اکسیدان کمتر استفاده کنید . اکسیدان مثل وایتکس . همونجوری که برای لباس شستن کمتر وایتکس استفاده می‌کنید بیشتر مواد شوینده . برای رنگ مو هم بیشتر رنگ مو استفاده کنید و کمتر اکسیدان . توی آرایشگاه ها مواد کمتر میزارن و بیشتر اکسیدان برای همین ماندگاری رنگ کمتر میشه و به موها آسیب بیشتری وارد میشه . 

تاریخ ثبت : 1402/01/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


رنگ کردن مو با اکسیدان و دارچین رنگ کردن مو با اکسیدان و کاکائو مقدار درصد نسبت اکسیدان و دارچین یا کاکائو برای رنگ مو

مشاهده کلینیک زیبایی