سوال کاربر

قبل از عمل جراحی زیبایی بینی چی بخوریم

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قبل از عمل جراحی زیبایی بینی چی بخوریم؟

نوع تغذیه قبل از عمل بینی را باید در دو دسته طبقه بندی کرد:
•    یک هفته قبل از عمل بینی: در این دوره باید غذاهایی مصرف شوند که حاوی انواع ویتامین ها و پروتئین ها باشند. این نوع تغذیه موجب می شود تا بدن آمادگی کافی برای عمل را داشته باشد. مواد غذایی مفیدی که در این دوره باید مصرف شوند عبارتند از: گوشت مرغ، بوقلمون و ماهی، آجیل، تخم مرغ، سویا.
•    24 ساعت قبل از عمل بینی: در این بازه زمانی لازم است تغذیه به طوری باشد که هضم آن سبک و راحت باشد. بهترین خوراکی هایی که در این زمان می توان خورد عبارتند از: آب فراوان، آبمیوه و سوپ.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.I


مصرف مواد غذایی مقوی از یک هفته قبل از عمل بینی ضروری است. این مواد غذایی می تواند شامل انواع مغزها، گوشت مرغ و ماهی، تخم مرغ و میوه و سبزیجات باشد. از ۲۴ ساعت قبل از عمل بینی نیز بهتر است غذاهای آبکی و سبک مانند سوپ مصرف شود.

تاریخ ثبت : 1401/02/22

پاسخ ملیکا


استفاده از یک سری از مواد غذایی و خوراکی ها قبل از جراحی زیبایی بینی میتونه خیلی بهتون کمک کنه تا دوره ی نقاهت کوتاه تری رو سپری کنید و همچنین کمتر درگیر عوارض جانبی بشید و سریع تر به نتیجه ی مطلوب برسید. مواد غذایی که بهتره قبل از جراحی بینی مصرف کنید شامل این موارده:
میوه ها و سبزیجات
انواع آب میوه های طبیعی 
آب
مواد غذایی حاوی پروتئین مثل لوبیا 

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ مینا


قبل از هر چیز باید این نکته رو بگم که اگه از داروی خاصی استفاده می کنین حتما به پزشک اطلاع بدین چونکه ممکنه در روند بیهوشیتون اختلال ایجاد کنه. شب قبل از عمل شام رو زودتر بخورین. سعی کنین یه غذای سبک بخورین. خوردن نوشیدنی و آب و مایعات و میوه و سبزهای تازه خیلی می تونه براتون مفید باشه. اگه سیگاری هستین باید حداقل سه هفته قبل از عمل سیگار نکشین. همچنین قلیون هم خیلی مضره و نباید بکشین. از داروهایی مثل آسپرین هم نباید یکی دو هفته قبل از عمل استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قبل از عمل جراحی زیبایی بینی چی بخوریم مواد غذایی مناسب قبل از عمل بینی تغذیه قبل از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی