سوال کاربر

آیا طوطی برزیلی حرف میزند

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا طوطی برزیلی حرف میزند؟

طوطی برزیلی پرنده ای زیبا است که قادر است به خوبی حرف بزند. اما تمرین با طوطی برزیلی و یاد دادن کلمات به او یکی از سخت ترین و پیچیده ترین کارهاست. حقیقت این است که برای اینکه به طوطی برزیلی حرف زدن یاد دهیم، باید صبر و حوصله فراوانی داشته باشیم.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ کیایی


بستگی داره بعضی از طوطی های برزیلی حرف میزنند و اکثریت حرف نمی‌زنند برای حرف زدن طوطی برزیلی باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید تا شاید حرف بزنند که فقط ۳۵ درصد ممکن است اتفاق بیفتد 

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ ملیکا


طوطی برزیلی یکی از نژادهای کوچیک طوطی هستش که می تونین به عنوان پرنده ی خونگی نگهش دارین. این طوطی بامزه خیلی پر سر و صداست و همیشه در حال آواز خوندن و سوت زدنه! به همین علت ممکنه که شما فکر کنین این طوطی در حال صحبت کردنه اما در واقع اونجوری که شما انتظار دارین صحبت نمیکنه. این طوطی ها فقط با هم دیگه حرف می زنن و با آدم ها صحبت نمی کنن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ N.i


طوطی برزیلی مهارت حرف زدن را دارد؛ به شرطی که مدام با او تمرین و تکرار انجام شود. طوطی برزیلی در حقیقت قادر به تقلید صدا است و برای سخن گویی باید تحت آموزش قرار بگیرد. لازم به تاکید است که به حرف در آمدن طوطی برزیلی کاری دشوار بوده و نیازمند زمان و حوصله است.

تاریخ ثبت : 1401/03/15
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا طوطی برزیلی حرف میزند

مشاهده کلینیک زیبایی