سوال کاربر

آیا شیره انگور چاق میکند

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا شیره انگور چاق میکند؟

استفاده از شیره انگور به طور مرتب و در هنگام صبح و عصر می تواند موجب چاقی شود. برای رسیدن به افزایش وزن با استفاده از شیره انگور باید حدود یک ماه آن را مصرف کرد و البته در مصرف آن زیاده روی نکرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


مصرف خوراکی شیره انگور به طرز قابل توجهی میزان کالری بدن را افزایش میدهد. افرادی که قصد افزایش وزن خود را دارند، می توانند شیره انگور را در برنامه روزانه غذایی خود بگنجانند. با این حال، مصرف بیش از اندازه شیره انگور منجر به اضافه وزن خواهد شد و در این مورد باید احتیاط کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/09

پاسخ سمیرا

سمیرا

من همیشه فکر میکردم که آیا شیره انگور چاق کننده است یا نه ولی وقتی خریدم و شیره انگور برای چاق شدن خوردم یکم چاق شدم

من ورزشم کردم کنارش فکر کنم انرژی داره

من باهاش شربت درست میکردم و موقع ورزش میخوردم خیلی خوب بود 

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ شیدا


همونطور که می دونین زیاده روی کردن در خوردن هر چیزی باعث ایجاد مشکلاتی میشه حتی اگه اون خوراکی یا ماده ی غذایی خیلی هم مفید و مقوی باشه. زیاده روی کردن در خوردن شیره انگور باعث میشه که بدن کالری خیلی زیادی رو دریافت کنه. این موضوع باعث میشه که اثرات مثبت و فواید این ماده ی غذایی از بین بره و باعث افزایش وزن بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ سوگند


یکی از مواد غذایی  که  از گذشته  تا الان  در ایران  استفاد ه شده  شیره  انگور  هست  که  دارای مواد مفید  مثل  آهن و پتاسیم  و . . .  می با شد   البته  که  اگر  زیاد  استفاده شود صد در صد چاق  کنند ست   بهتون  توصیه  می کنم  اگر می خواهید برای چاق  شدن  استفاده  کنید  با ارده مخلوط  کنید  یا بصورت  شربت  شیره  مصرف  کنید  اگر برای  لاغر شدن می خواهید  استفاده  کنید  در وعده  ناهار  ارده شیره  میل  کنید البته مو اظب میزان کالری باشین

تاریخ ثبت : 1401/11/20

پاسخ مبینا

سمیرا

اگه قصد اضافه کردن وزن خودتون رو دارید بله شیره انگور چاق کننده است اگه میخواید نتیجه ی مطلوب تری بگیرید بهتره از سه شیره استفاده کنید یعنی شیره انگور . شیره خرما.شیره توت .البته داخل فروشگاه ها سه شیره موجوده . اما اگه بخاطر آهن میخواید استفاده کنید و نگران این هستید که چاق نشید میتونید سه شیره رو همراه با گردو و کره بادام زمینی برای وعده ی نهار استفاده کنید چون کره بادام زمینی باعث چربی سوزی بدن میشه و گردو و سه شیره و کره بادام زمینی همشون گرم هستن و وقتی جایگزین وعده ی نهار بشه دیگه میتونید نگران چاق شدن نباشید و به بدنتون هم آهن و مواد مغذی برسونید.

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ م.رستگار


اره ، چونکه زمانی که میخواستم وزن اضافه کنم دکترم برام تو رژیم غذایم گذاشته بودش … البته خیلی خوردنش دوست نداشتم اما بخاطر پایین بودن فشارم یه جورایی نقش قند طبیعی داشت برام .

تاریخ ثبت : 1402/01/02

پاسخ ماهک


اره ، باعث چاقی میشه اما شیرینیش طبیعیه و آسیب نمیزنه 

خوبه که یکم با آب قاطی کنی شربت طور داشته باشی بعد از ورزش بخوری چون هم انرژی بهت میده هم قندتو متعادل می‌کنه هم باعث وزن گیری همراه با ورزش میشه .

تاریخ ثبت : 1402/05/02

پاسخ هانیه


بله اگر که شیر انگور زیاد از حدی که توی بدنتون به سم تبدیل بشه یاعث چاقی میشه نه تنها شیده انگور بلکه تمامی خوراکی ها زیاده روی کردن در خوردن شیره انگور باعث میشه که بدن کالری خیلی زیادی رو دریافت کنه. این موضوع باعث میشه که اثرات مثبت و فواید این ماده ی غذایی از بین بره و باعث افزایش وزن بشه. 

تاریخ ثبت : 1402/05/12

پاسخ لیلا


اره همه شیره ها آدمو چاق میکنه زیاد نخورید کم کم بخورید که چاق نشید

تاریخ ثبت : 1402/06/09
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا شیره انگور چاق میکند شیره انگور برای چاق شدن تاثیر شیره انگور روی چاقی

مشاهده کلینیک زیبایی