سوال کاربر

آیا قارچ پوستی خطرناک است 

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا قارچ پوستی خطرناک است :

قارچ پوستی نوعی عفونت است که در لایه سطحی پوست اتفاق می افتد. این نوع عارضه پوستی تا زمانی که سطحی باشد، خطرناک نبوده و قابل رفع است. اما اگر نسبت به قارچ پوستی بی توجهی شده و اقدامی برای درمان آن نشود، ممکن است عفونتی عمیق ایجاد شود که این عفونت دردسرساز خواهد بود.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ N.i


قارچ پوستی عفونتی است که روی پوست بروز کرده و ظاهری نامناسب به پوست می دهد. قارچ های پوستی می توانند خطرناک باشند و باید در درمان و رفع آن بصورت جدی اقدام کرد. در این شرایط بهتر است به پزشک مراجعه کرد و به تهیه و مصرف آنتی بیوتیک های مرتبط پرداخت.

تاریخ ثبت : 1401/09/25

پاسخ مبینا

سمیرا

عفونت قارچی یه بیماری پوستی که توسط قارچ بوجود میاد .در هر نقطه ای از بدن میتونه بوجود بیاد .و البته واگیردار هم هست از طریق تماس مستقیم منتقل میشه .چه از فردی به فرد دیگر چه از حیوان به انسان. علائمی مثل ظاهری خشن و گاهی همراه با خونریزی در پوست ممکنه اتفاق بیفته .ممکنه به شکل دایره ای باشه و پوست قرمز و پوسته پوسته بشه .گاهی اوقات ممکنه بوی بدی داشته باشه.معمولا کسانی که سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه .سابقه عفونت پوستی دارن .دیابت دارن.استروئید مصرف میکنن‌.اضافه وزن دارن بیشتر دیده میشه .انواع قارچ پوستی وجود داره حتما به پزشک مراجعه کنید باتوجه به تشخیص نوع قارچ داروی مخصوص به خودش رو تجویز کنه

تاریخ ثبت : 1402/01/04

پاسخ ری


قارچ پوستی یه بیماری پوستی عفونتی هست و اگر بهش توجه کنید و زود پیش متخصص پوست برید و درمان کنید خطری نداره اما اگر نسبت به اون بی توجه باشید حتما خطر سازه و همینطور قارچ پوستی واگیر دار هست و این خطر نه تنها خودتون بلکه برای اطرافیانتون هم خطر سازه.

تاریخ ثبت : 1402/03/29

پاسخ ماهک


یه عالمه طبیعیه و خیلی ها ممکنه باهاش موجه بشن ولی نسبت بهش بی تفاوت نباش چون اگه رشد کنه میتونه خطر ناک و روند درمانش طولانی و اذیتت کننده بشه بهتر اگه باهاش مواجه شدی زود برای درمانش اقدام کنی

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا قارچ پوستی خطرناک است خطرات قارچ پوستی

مشاهده کلینیک زیبایی