سوال کاربر

داروی گیاهی برای رشد سریع ریش و سبیل

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


داروی گیاهی برای رشد سریع ریش و سبیل :

مهمترین و موثرترین داروی گیاهی موجود برای افزایش رشد سریع ریش و سبیل، روغن های طبیعی هستند. این روغن ها از گیاهان مفیدی تهیه می شوند که دارای انواع ویتامین ها و مواد مغذی تحریک کننده رشد ریش و سبیل هستند. از جمله این روغن ها می توان به روغن اکالیپتوس، رزماری و روغن کرچک اشاره کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ کوثر


روغن نارگیل و روغن رزماری بهترین داروهای گیاهی هستن که می تونین واسه تقویت و رشد موهای ریش و سبیل ازشون استفاده کنین. چند قطره روغن رزماری رو با چند قطره روغن نارگیل با هم دیگه ترکیب کنین و با نوک انگشتاتون بزنین به موهای ناحیه ی ریش و سبیل و به خوبی ماساژ بدین. اجازه بدین که حداقل نیم ساعت این ترکیب روی موها بمونه و بعد بشورید. ترکیب آب لیمو و دارچین هم واسه افزایش رشد موها خوبه. دوقاشق آب لیمو رو با یه قاشق پودر دارچین ترکیب کنین و بزنین به موهای ریش و سبیلتون و بعد از نیم ساعت هم برید صورتتون رو بشورید. اگه اینکارو روزی دو مرتبه انجام بدین مطمیئن باشید که بعد از یه مدت نتیجشو می بینین.

تاریخ ثبت : 1401/04/03

پاسخ مبینا

سمیرا

استفاده از روغن های گیاهی مثل روغن آرگان .روغن رزماری .روغن کرچک .روغن نارگیل .روغن اکالیپتوس. روغن بادام .روغن آمله . این روغن ها باعث تقویت و پرپشت شدن اش میشه 

تاریخ ثبت : 1402/01/08
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


داروی گیاهی برای رشد سریع ریش و سبیل داروی گیاهی برای تقویت ریش و سبیل داروی گیاهی برای تقویت ریش و سبیل

مشاهده کلینیک زیبایی