سوال کاربر

آیا لک بارداری درمان قطعی دارد

تاریخ ثبت : 1401/01/14
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا لک بارداری درمان قطعی دارد؟

لک های حاصل از بارداری اغلب پس از زایمان و به مرور زمان از بین می روند. گاهی نیز این لک ها ماندگار شده و برای درمان نیاز به راهکارهای خانگی و پزشکی دارند. درمان قطعی اینگونه لک ها با استفاده از لایه بردارهای خانگی و شیمیایی و روش هایی همچون لیزردرمانی، مزوتراپی و میکرونیدلینگ امکان پذیر خواهد بود.

تاریخ ثبت : 1401/01/14

پاسخ مائده


تو دوران بارداری ممکنه بعضی از خانوما صورتشون دچار لک بشه که اصطلاحا بهش میگن ملاسما. علت بروز لک هم به خاطر تغییرات هورمونیه و جای نگرانی نیست. معمولا بعد از اینکه زایمان صورت بگیره و هورمون هات به حالت قبلی خودشون برگردن این لک ها هم برطرف میشه. اگه بعد از گذشت یک سال همچنان لک ها باقی موندن و از بین نرفتن بهتره که سراغ درمان های پزشکی برید مثل لیزر. لیزر کیوسوئیچ یکی از بهترین و موثرترین درمان ها برای رفع لک های دوران بارداریه و یه روش کاملا موثر و قطعیه. با کمک این لیزر می تونین تنها توی یک جلسه لک هارو برای همیشه برطرف کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/06/15

پاسخ مبینا

سمیرا

فک نمیکنم در همه بوجود بیاد 

تاریخ ثبت : 1401/12/29

پاسخ فرزانه


آدمایی و دیدم بچه هاشون بزرگ شده ولی هنوز لک بارداری رو پیشونی و گردنشون هست از اول باید ویتامین های مورد نیاز در دوران حاملگی بهتون برسه که لک نزنید حالا اگرم بزنید بدون درمان خود به خود رفع نمیشه باید برید درمان کنید 

تاریخ ثبت : 1402/03/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا لک بارداری درمان قطعی دارد

مشاهده کلینیک زیبایی