سوال کاربر

از بین بردن تیرگی و سیاهی زیر بغل با زغال فعال

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از بین بردن تیرگی و سیاهی زیر بغل با زغال فعال :

زغال فعال یک داروی موثر برای پاکسازی، حذف سلولهای مرده و رفع تیرگی زیر بغل محسوب می شود. برای استفاده از زغال فعال باید دو عدد از کپسول آن را با یک قاشق عسل مخلوط کرد و زیر بغل را با آن ماساژ داد. این ماسک باید یک یا دو بار در هفته به کار رود تا به نتیجه ایده آلی برسد.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ کوثر


اگه دنبال یه روش خونگی هستین که تیرگی و سیاهی زیر بغلتون رو برطرف کنین می تونین از ذغال فعال استفاده کنین. ذغال فعال یا همون اکتیو با ذغال معمولی تفاوت داره. تفاوتش هم اینه که برای فعال کردن ذغال بهش گرمای خیلی زیادی رو میدن تا سطوح داخلی ذغال ساییده شده و دارای خاصیت و ویژگی جذب مواد سمی و آلودگی ها بشه. این ذغال توی موارد و حوزه های مختلفی مثل پزشکی و محصولات زیبایی پوست کاربرد داره. ذغال فعال خاصیت لایه برداری هم داره و به همین دلیل باعث روشن شدن رنگ پوست میشه. دو تا کپسول از ذغال فعال رو داخل ظرف بریزین. بهش دو قاشق غذاخوری آب لیمو و یه قاشق هم عسل اضافه کنین و همه رو باهم دیگه ترکیب کنین وبزنین به زیر بغلتون. بعد از یه ربع هم می تونید بشوریدش. استفاده از این ماسک به مرور تیرگی هارو برطرف می کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/31

پاسخ N.I


زغال فعال یکی از بهترین، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روشهای خانگی برای رفع تیرگی زیربغل است. رفع سیاهی زیربغل با زغال فعال به واسطه خاصیت لایه برداری آن اتفاق می افتد. کافیست یک ماسک موثر از زغال فعال را تهیه کرد و آن را روی پوست زیربغل قرار داد. برای تهیه این ماسک ترکیب زغال فعال، آبلیمو و عسل کافی خواهد بود.

تاریخ ثبت : 1401/04/03
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


از بین بردن تیرگی زیر بغل با زغال فعال از بین بردن سیاهی زیر بغل با زغال فعال رفع تیرگی زیر بغل با زغال فعال رفع سیاهی زیر بغل با زغال فعال زغال فعال برای تیرگی زیر بغل استفاده از زغال فعال برای رفع تیرگی زیر بغل

مشاهده کلینیک زیبایی