سوال کاربر

آیا پنکیک تاریخ انقضا دارد

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا پنکیک تاریخ انقضا دارد؟

مدت تاریخ انقضای پنکیک حدود 1 تا 2 سال است. پنکیک پس از 12 ماه، خشک و سفت و پودر می شود. از همین رو لازم است پس از این مدت حتما نسبت به تعویض پنکک اقدام کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ مائده


همه ی محصولات آرایشی تاریخ انقضا دارن. جالبه بدونین که حتی اگه محصول رو باز نکنین و به صورت پلمپ هم نگه دارین بازم بعد از یه مدت دیگه قابل استفاده نیست. پس استفاه نکردن از لوازم آرایشی و پلمپ نگه داشتن اونا به ضررتونه! حتما به برچسبی که روی بدنه لوازم آرایشی زده شده توجه کنین. شرکت سازنده حتما روی برچسب تاریخ انقضای محصول رو درج میکنه. اگه برچسب محصول مخدوش شده و نمیتونین بخونین که تاریخ انقضاش کی هستش باید بهتون بگم که پنکک ها معمولا عمر مفیدشون یک سال هستش نه بیشتر. کرم پودرها یه چیزی حدود 6 الی 12 ماه و رژلب ها هم اگه به صورت جامد باشن 2 سال قابل استفاده هستن. 

تاریخ ثبت : 1401/05/09

پاسخ م.رستگار


بله پنکیک مانند سایر محصولات آرایشی تاریخ انقضا دارد و نباید از این موضوع و تاثیراتی که ممکن است روی پوست بگذارد غافل شد و همچنین لازم است این نکته مهم را هم بدانید که سرعت فاسد شدن پنکیک‌های گیاهی بیشتر می‌باشد چون از رطوبت بیشتری در آن‌ها استفاده شده است. نشانه‌های فاسد شدن پنکیک عبارتند از:

تغییر رنگ

تغییر بو

از دست دادن حالت نرم پنکیک

پس با کوچک ترین تغییر در حالت رنگ و بوی پنکیک خود ترجیحا از استفاده از آن خودداری کنید چون پوست صورت بسیار آسیب پذیر است. 

تاریخ ثبت : 1401/12/06

پاسخ مبینا

سمیرا

بله داره و روی بسته تاریخ انقضاء اش هست

تاریخ ثبت : 1401/12/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا پنکیک تاریخ انقضا دارد آیا پنکک خراب میشود آیا پنکک فاسد میشود

مشاهده کلینیک زیبایی