سوال کاربر

چرا مرد عاشق دوری میکند

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چرا مرد عاشق دوری میکند؟

دوری کردن مرد عاشق علل گوناگونی دارد. بدیهی است که طولانی بودن این دوری و فاصله، ممکن است در نهایت موجب از بین رفتن عشق و علاقه شود.
•    مرد با مسئله و موضوع مهمی مواجه است که اهمیت آن در حال حاضر بیش از رابطه عاطفی او است.
•    انتقادهای پی در پی و مکرر از مرد توسط شریک عاطفی نیز ممکن است او را وادار به دوری و فاصله کند.
•    زمانیکه مرد همصحبت خوبی نداشته و در حین همصحبتی با بی توجهی و بی احترامی شریک خود مواجه شود، قطعا زمینه دوری فراهم خواهد شد. یادمان باشد که حرف زدن و تعامل در گفت وگو تاثیر بسیاری در ماندگاری یک رابطه دارد.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ سمیرا

سمیرا

مرد عاشق در حالت طبیعی دوری نمیکنه و اتفاقا کلا میچسبه به آدم و همش حرف میزنه و شوخی میکنه اگه دوری کرد احتمالا یا عاشق نیست یا از چیزی یا رفتارت خیلی ناراحته و واسش قابل تحمل نیست

میتونی مستقیم بشینی ازش بپرسی که مشکل چیه البته اگه مطمئنی که عاشقه چون شاید اصلا عاشق نیست که دوری میکنه

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ شیدا


شاید یکی از عجیب ترین چیزایی که باهاش برخورد کنین این باشه که مردی که عاشق شماست از شما دوری می کنه. تو اینجور مواقع این سوال واستون ایجاد میشه که چرا فلانی که عاشق منه همش در حال عقب نشینیه؟! خب این موضوع ممکنه به دلایل مختلفی باشه. مثلا اینکه مرد شما از تعهد دادن میترسه. همونطور که می دونین عشق و عاشقی هم دردسرهای خودشو داره. شاید نمی خواد خودشو خیلی درگیر این چیزا کنه. یا اینکه ممکنه از صدمه دیدن و شکست عشقی و اینجور داستانا واهمه داره. دلیل دیگه ای هم که به ذهنم میرسه واسه دوری کردن مرد اینه که شاید درگیر مشکلات زندگی خودشه و ذهنش کاملا آشفتس.  

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ N.i


تنها مشغله ها و درگیری های شدید زندگی است که منجر به دوری کردن مرد عاشق میشود. علاوه بر این، بی توجهی ها و عدم درک فرد مقابل در پی یک رابطه طولانی مدت نیز از علل دوری کردن مرد عاشق محسوب میشود. با تمام این ها، اگر دوری کردن مردی را دید که عاشق شماست، بهترین راهکار داشتن یک گفتگوی منطقی و برطرف کردن اختلالات موجود در رابطه است.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مجید


کم توجهی و کمبود محبت باعش میشود مرد عاشق دوری کند

تاریخ ثبت : 1401/11/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا مرد عاشق دوری میکند

مشاهده کلینیک زیبایی