سوال کاربر

چرا مرد عاشق دوری میکند

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چرا مرد عاشق دوری میکند؟

دوری کردن مرد عاشق علل گوناگونی دارد. بدیهی است که طولانی بودن این دوری و فاصله، ممکن است در نهایت موجب از بین رفتن عشق و علاقه شود.
•    مرد با مسئله و موضوع مهمی مواجه است که اهمیت آن در حال حاضر بیش از رابطه عاطفی او است.
•    انتقادهای پی در پی و مکرر از مرد توسط شریک عاطفی نیز ممکن است او را وادار به دوری و فاصله کند.
•    زمانیکه مرد همصحبت خوبی نداشته و در حین همصحبتی با بی توجهی و بی احترامی شریک خود مواجه شود، قطعا زمینه دوری فراهم خواهد شد. یادمان باشد که حرف زدن و تعامل در گفت وگو تاثیر بسیاری در ماندگاری یک رابطه دارد.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ سمیرا

سمیرا

مرد عاشق در حالت طبیعی دوری نمیکنه و اتفاقا کلا میچسبه به آدم و همش حرف میزنه و شوخی میکنه اگه دوری کرد احتمالا یا عاشق نیست یا از چیزی یا رفتارت خیلی ناراحته و واسش قابل تحمل نیست

میتونی مستقیم بشینی ازش بپرسی که مشکل چیه البته اگه مطمئنی که عاشقه چون شاید اصلا عاشق نیست که دوری میکنه

تاریخ ثبت : 1401/03/10

پاسخ شیدا


شاید یکی از عجیب ترین چیزایی که باهاش برخورد کنین این باشه که مردی که عاشق شماست از شما دوری می کنه. تو اینجور مواقع این سوال واستون ایجاد میشه که چرا فلانی که عاشق منه همش در حال عقب نشینیه؟! خب این موضوع ممکنه به دلایل مختلفی باشه. مثلا اینکه مرد شما از تعهد دادن میترسه. همونطور که می دونین عشق و عاشقی هم دردسرهای خودشو داره. شاید نمی خواد خودشو خیلی درگیر این چیزا کنه. یا اینکه ممکنه از صدمه دیدن و شکست عشقی و اینجور داستانا واهمه داره. دلیل دیگه ای هم که به ذهنم میرسه واسه دوری کردن مرد اینه که شاید درگیر مشکلات زندگی خودشه و ذهنش کاملا آشفتس.  

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ N.i


تنها مشغله ها و درگیری های شدید زندگی است که منجر به دوری کردن مرد عاشق میشود. علاوه بر این، بی توجهی ها و عدم درک فرد مقابل در پی یک رابطه طولانی مدت نیز از علل دوری کردن مرد عاشق محسوب میشود. با تمام این ها، اگر دوری کردن مردی را دید که عاشق شماست، بهترین راهکار داشتن یک گفتگوی منطقی و برطرف کردن اختلالات موجود در رابطه است.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مجید


کم توجهی و کمبود محبت باعش میشود مرد عاشق دوری کند

تاریخ ثبت : 1401/11/17

پاسخ ری


در ابتدا برای پاسخ به این پرسش باید گفت که مردی که عاشقتان باشد هرگز دوری نمیکند 

و اگر از عشقشان اطمینان دارید عواملی وجود دارد که از شما دوری کند شاید شما از نزدیک بودن ان فرد احساس خطر کنید . مردها موجوداتی هستند که اگر واقعا عاشق شوند خیلی مراقبتان خواهند بود و این دلیل وجود دارد وقتی دوری میکنند میخواهند از شما محافظت کنند.

تاریخ ثبت : 1401/11/22

پاسخ م.رستگار


اگه واقعا عاشقه که قطعا ازت دوری نمیکنه 

شاید اون چیزی که باعث شده تو فکر کنی اون عاشقه فقط تایپ رفتاری اون آدمه،  و هرکس دیگه ایم جای شما بود باهاش همینجوری رفتار میشد.

پس اول مطمئن شو که اون واقعا  عاشق یا شما برداشت اشتباه به اسم عشق کردین !!!

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ Marziyeh M


اگه مردی واقعا عاشق باشه هیچوقت نمیتونه از معشوقش دوری کنی ولی یه جاهایی لازمه که بهم اجازه ی تنهایی بدیم، هر ادمی نیاز داره به تنهایی . 

تاریخ ثبت : 1401/11/30

پاسخ مبینا

سمیرا

چون از نظر علمی وقتی کسی عاشق میشه بخاطر ترشح چندتا هورمون داخل مغزش هست که عاشق میشه دقیقا مثل کسی که افسردگی میگیره .این عشق معمولا بین سه سال هست اما خیلی ها ممکنه عشقشون تداوم داشته باشه تا سالیان اونم بخاطر خوبی هایی که از طرف مقابل دیدند .مردهایی که عاشق میشن و دوری میکنن چون بدی زیاد از طرف دیدند اما چون ترشح هورمون های عشق تو اون سه سال مغزشون و درگیر کرده کر و کور شدند اما بعد که عشق کمرنگ میشه و با عقل تصمیم میگیرن میفهمن که اون خانم به دردشون نمیخوره و دور میشن 

تاریخ ثبت : 1401/12/28

پاسخ Mary


مرد عاشق دوری نمیکنه ،مگر اینکه شما باعث این اتفاق شده باشین 

اگر از کسی خوشتون اومده هر رفتار خوبی که باشما انجام میده دلیل بر عاشق بودنش نیست شاید اون رفتار بخشی از شخصیتش باشه و اینکه اگر کسی از شما خوشش بیاد سعی میکنه بهتون نزدیک بشه و اینکه اگر تلاش کرد بهتون نزدیک شه سعی کنید خیلی نسبت بهش گارد نداشته باشید که بعدش خیلی زود اونم از نزدیک شدن به شما عقب بکشه چون معمولا مردا نسبت به زنا یکم محتاد ترن و همش ترس اینو دارن اگه بهتون نزدیک بشه از طرف شما ترد بشن.

تاریخ ثبت : 1402/02/11

پاسخ ری


دلایل مختلفی داره ، اعم از ترس جدی شدن رابطه و مسلکلیت سنگینی که روی دوششون هست

تاریخ ثبت : 1402/04/14

پاسخ ماهک


به نظرم مرد عاشق دور نمی کنه! 

اتفاقا به نظرم مردا خیلی رقابت طلبن و اگه از کسی خوششون بیاد براش واقعا تلاش می‌کنن که بدستش بیارن و نمی تونن قبول کنن اون زن کنار کس دیگه ای باشه 

مگر اینکه دو حالت داشته باشه !

حالت اول اینکه هنوز سر انتخاب تو با خودش به توافق نرسیده یا بجز تو یه گزینه احتمالی دیگه ایم هست که داره بالا پایین می کنه ( این توی مردا رایج تره ) 

حالت دوم اینکه،  حس کمبود در مقابل تو داره،  که این یعنی اعتماد به نفسش پایین و یادت باشه آدمی که انقدر زود جا میزنه خیلی رابطه باهاش سخته دردناک چون نمی تونی روی هیچ حرفش حساب کنی. 

تاریخ ثبت : 1402/05/02

پاسخ هانیه


بیشتر مردا زمانی که حس میکنن ممکنه رابطشون جدی تر بشه و احساس مسولیت میکنن دوری میکنن ممکنه با بی توجهی باعث اذیت کردن احساسات شما میشه . و اینکه شما همیشه باید براش بدست نیومده باشید مردها یه خصلت دیگه دارن اینه که وقتی یه چیزیو به دست میارن شور و علاقشون کمتر میشه شما باید با تکنیک های خاص خودتون همیشه ده درصد تون بدست نیومده باشه حتی زمانی که ازدواج کردید هم باید این تکنیک رو داشته باشید 

تاریخ ثبت : 1402/05/10

پاسخ Setayesh


سوالی که پرسیدید میتونه هزار تا دلیل داشته باشه

چون شما یک چیز کاملا کلی رو بیان کردید و به نظرم اگر فکر میکنید این موضوع مسئله جدی در زندگی شما هست بهتره از یک مشاور کمک بگیرید

اما بهتره قبلش راجع به یک سری سوال ها فکر کنید

مثلا :

من از کجا متوحه علاقه ایشون نسبت به خودم شدم؟

آیا فقط یک حدسه یا اون رو به صورت واضح بیان کردند؟

آیا من رفتار مناسبی با این شخص دارم ؟

به هر حال این رفتار دلیل های زیادی میتونه داشته باشه منجمله داشتن مشکل (شخصی ،خانوادگی) اون فرد که باعث میشه نتونن خودشون رو توی یک رابطه تصور کنن یا کمبود اعتماد به نفس و پایین تر دیدن خودشون از شما و یا ترس از تعهد و یا تجربه های بد و فراموش نشده قبلی ایشون 

 

تاریخ ثبت : 1402/05/19
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چرا مرد عاشق دوری میکند

مشاهده کلینیک زیبایی