سوال کاربر

رفع تیرگی قوزک پا با پارافین تراپی

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


رفع تیرگی قوزک پا با پارافین تراپی :

پارافین تراپی روشی است که تیرگی قوزک پا را با استفاده از تکنیک گرمادرمانی برطرف می کند. در این روش با پوشش دادن قسمت تیره پوست توسط پارافین، منافذ بسته پوست باز شده و سلولهای مرده از بین می روند. با از بین رفتن سلولهای مرده پوست می توان به مرور شاهد روشن شدن پوست قوزک پا باشیم. این تکنیک برای رسیدن به نتیجه مثبت باید مرتبا تکرار شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ شیدا


پارافین تراپی یکی از بهترین تکنیک ها واسه رفع تیرگی نواحی مختلف بدن مثل زانو و قوزک پا و... هستش. مزیت دیگه ی این تکنیک اینه که علاوه بر کاردش تو حوزه ی زیبایی واسه تسکین درد های مفصلی و عضلانی مثل آرتروز هم مفید و موثره. واسه پارافین تراپی از یه دستگاه به خصوصی استفاده میشه. این دستگاه پارافین رو توی خودش ذوب کرده و مثل موم می کنه. بعد این موم رو به ناحیه ی مورد نظر میزنن و با یه کیسه ی پلاستیکی می پوشونن و میذارن تا حدود یه ربع موم پارافین تو محل بمونه و بعدش کیسه رو برمیدارن و ذرات باقی مونده پارافین رو از روی پوست پاک می کنن. یکی از نکاتی که باید بهتون بگم اینه که بهتره تا جای ممکن پارافین تراپی رو توی خونه انجام ندین چونکه تو مراکز زیبایی تخصصی قطعا با کیفیت بهتری براتون انجام میدن. 

تاریخ ثبت : 1401/03/21
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


رفع تیرگی قوزک پا با پارافین تراپی رفع سیاهی قوزک پا با پارافین تراپی از بین بردن تیرگی قوزک پا با پارافین تراپی از بین بردن سیاهی قوزک پا با پارافین تراپی

مشاهده کلینیک زیبایی