سوال کاربر

روغن کرچک و ویتامین ای e برای مژه

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


روغن کرچک و ویتامین ای برای مژه؟

روغن کرچک و ویتامین ای هرکدام به تنهایی یک تقویت کننده طبیعی برای رشد و جوانسازی مژه محسوب می شوند. حال ترکیب این دو روغن و ماساژ دادن مژه با آن می تواند تاثیری دوچندان و موفقیت آمیز داشته باشد.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ ملیکا


همونطور که می دونین مژه ها خیلی روی زیبایی و جذابیت ها چشم ها تاثیرگذاره. مژه های بلند چشماتون رو شاداب و درشت تر نشون میده. افرادی که مژه های بی حالت و کم پشت و نازکی دارن اغلب میرن سراغ استفاده از مژه ی مصنوعی و کاشت مژه. من این روش هارو توصیه نمی کنم چونکه این کارها به مژه های اصلی خودتون آسیب میزنه. چسب مژه می تونه باعث ریزش مژه و التهاب چشم بشه. یکی از روش های خونگی و کاملا طبیعی واسه پرپشت کردن مژه ها استفاده از روغن کرچک و ویتامین E هستش. کافیه روغن کرچک و ویتامین E رو باهم ترکیب کنین و با یه فرچه ی ریمل تمیز به مژه هاتون بزنین. این کارو شب انجام بدین و بذارین که تا صبح این ترکیب رو مژه ها باشه. این کار باعث تقویت و رشد مژه هاتون میشه و بعد از یه مدت هم تاثیر فوق العادش رو می بینین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/14

پاسخ mitra


روغن کرچک و ویتامین ای واقعا واسه مژه ها معجره می کنن. اگه یه مدت از ترکیب روغن کرچک و ویتامین ای واسه مژه هاتون استفاده کنین تاثیر فوق العادش رو می بینین. حالا چرا ویتامین ای اینقدر روی بلندی مژه ها تاثیر داره؟ چونکه حاوی ترکیبات توکوترینول هستش. توکوترینول همچنین واسه افزایش تعداد تارهای مژه هم خیلی موثره. روغن کرچک هم به افزایش ضخامت مژه ها کمک می کنه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/24

پاسخ مبینا

سمیرا

برای رشد و تقویت مژه میتونید یکی دو قطره روغن کرچک بزنید مژه هاتون . 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ Mary


جفتشون برای رشد و تقویت مژه خیلی خوبه ، البته اگه به صورت روتین و مداوم ازش استفاده کنید. 

تاریخ ثبت : 1402/03/05

پاسخ ماهک


سلام عزیزم 

اره ، جفتشون برای مژه خیلی خوبه ، چون هم باعث رشد بهترش میشه هم باعث زحمت موهات و پر پشت تر شدنش میشه و مانع از ریزش میشه 

البته باید ازش یه مدت به صورت روتین استفاده کنی  تا نتیجه بگیری .

تاریخ ثبت : 1402/05/26
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


روغن کرچک و ویتامین ای برای مژه روغن کرچک برای مژه روغن ویتامین ای برای مژه روغن ویتامین e برای مژه

مشاهده کلینیک زیبایی