سوال کاربر

چند وقت بعد از حنا میشود رنگ کرد

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چند وقت بعد از حنا میشود موها رو رنگ کرد؟

رنگ کردن موها بعد از حنا زمانی به نتیجه مثبت می رسد که اثرات حنا به طور کامل از روی مو پاک شده باشد. این زمان در هر فردی متفاوت و معمولا بسیار طولانی است. از همین رو برای رنگ کردن موها بعد از حنا ضروری است که به سراغ تکنیک ریموور یا رنگبری حنا رفت. گفتنی است که رنگبری حنا تکنیکی کاملا تخصصی بوده و باید در مراکز آرایشی معتبر انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ N.i


موهایی که اثرات حنا روی آن باشد، رنگ نخواهد گرفت. برای رنگ گذاشتن روی موهای حنایی، یا باید  منظر ماند تا حنا به طور کامل از روی موها پاک شود و یا باید اثرات حنا را از بین ببریم. از بین بردن اثرات حنا از روی مو باید توسط فردی متخصص و با استفاده از لوازم مخصوص آرایشی و بهداشتی انجام شود.

تاریخ ثبت : 1401/09/08

پاسخ م.رستگار


اگر موی شما قبل از رنگ حنا داشته باشد ، رنگ مو گزاشتن روی آن خیلی مشکل است چون یا مو اصلا رنگ به خود نمی گیرد یا رنگ مو شما با رنگی که گذاشته بودین بسیار متفاوت تر میشود  تا زمانی که اثر آن به طور کامل از بین رفته باشد و یا رنگ موی شما حتما دکلره باشه البته روش های دیگری برای از بین بردن حنا از روی مو وجود دارد مثل رنگبری حنا که تا حد زیادی رنگ حنا از بین رفته و مو را میشود به رنگ دلخواه کرد.

تاریخ ثبت : 1401/11/28

پاسخ مبینا

سمیرا

حداقل یکی دو ماه بعد رنگ بزنید 

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ لیلا


اگه خواستید ریموو کنید بعد هر رنگی خواستید بزارید

تاریخ ثبت : 1402/06/26
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چند وقت بعد از حنا میشود رنگ کرد

مشاهده کلینیک زیبایی