سوال کاربر

چند وقت بعد از کراتین مو میشه رنگ کرد

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چند وقت بعد از کراتین مو میشه رنگ کرد؟

برای رنگ کردن مو بعد از کراتین حداقل باید سه ماه صبر کرد. البته ترجیح این است که همیشه ابتدا موها را رنگ و سپس اقدام به کراتین مو کرد.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ ملیکا


کراتینه کردن باعث درخشندگی و صافی موها میشه. خیلی از کسایی که موهاشونو کراتینه می کنن دوست دارن یه نگ هم به موها بزنن تا زیباییشو چندین و چندین برابر کنن اما نگران این موضوع هستن که با رنگ کردن موهاشون مواد کراتین رو از بین ببرن. خب راه حل اینه که بهتره قبل از کراتینه کردن موهاشونو رنگ کنن اما در هر صورت این افراد اگه بعد از کراتین تصمیم به تغییر رنگ موهاشون گرفتن باید از رنگ هایی استفاده کنن که نیازی به دکلره نداره چونکه مواد موجود در دکلره باعث از بین رفتن مواد کراتین میشه و موهاتون به حالت قبل برمی گرده. 

 

تاریخ ثبت : 1401/03/08

پاسخ mitra


اگه موهاتون رو کراتینه کردین بهتره که اصلا موهارو رنگ نزنید چونکه مواد موجود توی رنگ خاصیت کراتینه ی مو رو از بین می بره و همه ی زمان و هزینه ای که کردین به هدر میره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ م.رستگار


معمولا بهتر است که رنگ مو را قبل از کراتینه بگذارید،  چون احتمال خراب شدن  موی شما بعد از گزاشتن رنگ هست ( البته بستگی به آرایشگاه شما ام دارد ) ،اما با این حال اگر هنوز برای کراتینه اقدام نکردین بهتر است  ابتدا موی خود را رنگ کنید ، اما اگر کراتینه کردین و الان نیت رنگ کردن دارید بهتر است ۲تا ۳ ماه بعد از کراتینه برای این کار اقدام کنید.

تاریخ ثبت : 1401/12/11

پاسخ مبینا

سمیرا

بهتره حداقل ۲ هفته بعد کراتین صبر کنید بعد رنگ کنید .

تاریخ ثبت : 1402/01/09

پاسخ Mary


به نظرم اول رنگ کن بعد برو کراتین کن 

اگرم که  برعکس انجام دادی با کراتین کارت صحبت کن 

تاریخ ثبت : 1402/03/01

پاسخ هانیه


کراتینه باعث صافی و احیا مو میشه . و خیلیم عالی هست و باعث جون گرفتن موها هم میشه خیلی از کسایی که موهاشونو کراتینه می کنن دوست دارن یه رنگ هم به موها بزنن تا زیباییشو چندین و چندین برابر کنن اما نگران این موضوع هستن که با رنگ کردن موهاشون مواد کراتین رو از بین ببرن. خب راه حل اینه که بهتره قبل از کراتینه کردن موهاشونو رنگ کنن اما در هر صورت این افراد اگه بعد از کراتین تصمیم به تغییر رنگ موهاشون گرفتن باید از رنگ هایی استفاده کنن که نیازی به دکلره نداره چونکه مواد موجود در دکلره باعث از بین رفتن مواد کراتین میشه و موهاتون به حالت قبل برمی گرده. 

تاریخ ثبت : 1402/05/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چند وقت بعد از کراتین مو میشه رنگ کرد چه مدت بعد از کراتین میشه موها رو رنگ کرد چه مدت زمان بعد از کراتین مو میشه موها رو رنگ کرد

مشاهده کلینیک زیبایی