سوال کاربر

آیا چاقی باعث تنگی واژن میشود و آیا چاق شدن روی تنگ شدن واژن تاثیر دارد؟

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا چاقی باعث تنگی واژن میشود و آیا چاق شدن روی تنگ شدن واژن تاثیر دارد؟

گشادی یا تنگی واژن به طور مستقیم ارتباطی با چاقی یا لاغری ندارد. واژن به علل مختلفی ممکن است حالت ارتجاعی خود را از دست داده و شل شود. با این حال، قانون ثابت شده ای برای این ادعا وجود ندارد که چاقی و افزایش وزن موجب تنگی واژن شود.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ N.i


چاق شدن دلیلی برای تنگ شدن واژن نیست و به طور کلی چاقی را نمی توان باعث تنگی واژن دانست. چه بسا در بسیاری از شرایط، اضافه وزن و چاقی منجر به افتادگی و شلی واژن میشود. برای تنگ کردن واژن بهتر است به سراغ راهکارهای اصولی تر و قطعی تر رفت.

تاریخ ثبت : 1401/03/11

پاسخ شیدا


چاقی نه تنها باعث تنگی واژن نمیشه بلکه باعث شل شدن پوست و اندام واژن میشه. البته باید بگم که تنها عامل چاقی نیستش که این مشکلو ایجاد می کنه و و عوامل دیگه ای هم در ایجاد این مشکل دخیل هستن اما به هرحال باید به تغذیه خیلی توجه بشه و تا جای ممکن از خوردن غذاهای چرب و سنگین جلوگیری بشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/12

پاسخ م.رستگار


خیر ، وزن شما تاثیری روی تنگی یا گشادی واژن ندارد و این مسئله به عوامل دیگه ای بستگی داره مثلاگشادی واژن می‌تواند علل مختلفی همچون ضعف دیواره‌ی واژن، زایمان طبیعی، انجام ورزش‌های بدنسازی شدید و بلندکردن وزنه‌های سنگین داشته باشد. البته گاهی در مواردی نیز بافت خود واژن خانم‌ به‌صورت ژنتیکی شل‌تر از بقیه خانم‌ها است. به علاوه در صورت کوچک بودن آلت مرد و در نتیجه عدم تناسب بین آلت مردانه و واژن، ممکن است به اشتباه تصور شود واژن گشاد است. 

تاریخ ثبت : 1401/12/21

پاسخ سمیرا

سمیرا

چاق شدن تاثیری روی تنگی واژن نداره به نظرم

تاریخ ثبت : 1401/12/22

پاسخ مریم


چاق شدن باعث تنگی واژن نمیشه

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ Mary


چاقی یا لاغری بدن هیچ تاثیری روی تنگی یا گشادی واژن ندارد 

اما اگه قصد دارید واژنتون تنگ بشه خوردن بعضی غذا ها و میوه ها مثل خرمالو میتونه کمکتون کنه .

تاریخ ثبت : 1402/02/13

پاسخ ماهک


اندازه دهنه واژن ربطی به ورزش شما نداره اما به بعضی عوامل مثل زایمان طبیعی میتونه باعث گشاد شدن واژن بشه اما در کل خود وزن تاثیر مستقیم نداره .

تاریخ ثبت : 1402/05/03

پاسخ ب


در مجموع واژن تمیز وتنگ و سالم و بدون مو بارنگ روشن تر تا جایی که امکانش هست  بهترین گزینه برای مردها است البته من از تعدادی از مردها که به آفریقا سفر داشته آمد شنیده ام که از زنان سیاه پوست هم بسیار احساس رضایت داشته آمد و نزدیکی با زنان سیاه پوست را بسیار لذت بخش می دانند

تاریخ ثبت : 1403/02/27
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا چاقی باعث گشاد شدن واژن میشود ایا چاق شدن باعث تنگی واژن میشود لاغری باعث تنگی واژن میشود ایا لاغری باعث گشادی واژن میشود واژن تنگ چاق واژن چاق چاق شدن واژن واژن تنگ لاغر چاق کردن واژن واژن زن چاق آیا چاقی باعث تنگی واژن میشود آیا چاق شدن باعث تنگی واژن میشود

مشاهده کلینیک زیبایی