سوال کاربر

آیا قرص راکوتان باعث لاغری صورت میشود؟

تاریخ ثبت : 1401/01/13
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا قرص راکوتان باعث لاغری صورت میشود؟

مصرف قرص راکوتان به طور مستقیم تاثیری در لاغری یا چاقی صورت ندارد. این قرص تنها در صورت مصرف در دراز مدت موجب کاهش اشتها و در نتیجه لاغری صورت و بدن می شود. البته با توجه به ممنوعیت مصرف قرص راکوتان برای مدت طولانی، نگرانی از بابت لاغری صورت وجود ندارد.

تاریخ ثبت : 1401/01/13

پاسخ شیدا


تو دوره ی نوجوونی به خاطر تغییراتی که تو هورمون ها ایجاد میشه ممکنه که پوست صورت جوش بزنه. تو اینجور مواقع معمولا افراد میرن سراغ قرص راکوتان که به رفع و برطرف جوش و آکنه خیلی کمک می کنه. نکته ای که باید بهش حتما توجه کنین اینه که به هیچ عنوان نباید به شکل خودسر از این دارو مصرف کنین چونکه ممکنه عوارض خطرناکی براتون داشته باشه. این قرص به طور کلی نه باعث چاقی میشه و نه لاغری اما خب در دراز مدت روی اشتها تاثیر میذاره و اونو کاهش میده و به همین خاطر هم شما کمتر غذا می خورین و بعد از یه مدت لاغر میشین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/21

پاسخ N.i


قرص راکوتان در حقیقت موجب کاهش اشتها شده و در نتیجه زمینه لاغری را فراهم می کند  با این وجود، به دلیل محدودیت در مصرف بلند مدت راکوتان و تاکید بر مصرف کوتاه مدت آن، این قرص آنچنان نمی تواند سبب لاغری شدید شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/23

پاسخ مبینا

سمیرا

نه ربطی به چاقی و لاغری نداره . 

تاریخ ثبت : 1402/01/08

پاسخ هانیه


قرص راکوتان یه قرص با عوارض خیلی بالایی هست در حقیقت موجب کاهش اشتها شده و در نتیجه زمینه لاغری را فراهم می کند  با این وجود، به دلیل محدودیت در مصرف بلند مدت راکوتان و تاکید بر مصرف کوتاه مدت آن، این قرص آنچنان نمی تواند سبب لاغری شدید شود. اما با توجه به همین موضوع عارضه های راکوتان باید بگم که ممکن هست روی بدن شما موجب چاقی شود

تاریخ ثبت : 1402/05/12

پاسخ ماهک


از این قرص ب ای لاغری استفاده نمی‌کنن اما این قرص عموما روی اشتها تاثیر میزاره و باعث کاهش اشتهای شما میشه  ،اما تایم جواب نیستش که برای کاهش وزن شروع به مصرف این قرص کنید چون فکر می‌کنم این قرص هورمونی باشه و روس هورمون هات تاثیر بزاره اگه بدون تجویز دکتر مصرف کنی 

اگرم دکتر برات تجویز کرد بهتر ازش بخوای کنارش برات مکمل غذایی ام تجویز کنه 

تاریخ ثبت : 1402/05/20
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا قرص راکوتان باعث لاغری صورت میشود تاثیر قرص راکوتان بر لاغری صورت

مشاهده کلینیک زیبایی