سوال کاربر

تعداد جلسات هایفوتراپی

تاریخ ثبت : 1401/01/12
پاسخ سایت

پاسخ سایت


تعداد جلسات هایفوتراپی :

تعداد جلسات مورد نیاز برای اجرای هایفوتراپی یک و یا دو جلسه است. هر یک از این جلسات با توجه به حجم کار ممکن است 30 تا 60 دقیقه زمان ببرد. توصیه می شود که برای ماندگاری هایفوتراپی، آن را حداقل یکبار در سال انجام داد. 

تاریخ ثبت : 1401/01/12

پاسخ mitra


هایفوتراپی یکی از تکنیک هایی هستش که واسه لیفتینگ و سفت شدن پوست صورت و از بین بردن خطوط و چین و چروک های پوست استفاده میشه. اگه واسه اولین باری هستش که از تکنیک هایفو استفاده میکنید بهتره که در سال اول 3بار در بازه های زمانی مشخصی که دکتر بهتون میگه واسه انجامش به کلینیک مراجعه کنید و برای سال بعد و سال های بعدی هم بهتره یک الی دوبار انجام بشه.هر جلسه هم تقریبا یه نیم ساعت چهل دیقه ای زمان میبره.

تاریخ ثبت : 1401/07/12

پاسخ م.رستگار


به طور کلی تعداد جلسات هایفوتراپی از نظر متخصصان حدود ۳ تا ۴بار در سال مجاز می باشد. استفاده از این روش بیشتر از چهار بار در سال، موجب تخریب کلی سلول های زیر پوستی و عدم اجازه به پوست برای ریکاوری و بهبود آن می گردد. از طرف دیگر برای این که به طور دقیق بدانید هایفو چند جلسه است و در واقع به چند جلسه برای تکمیل و از بین بردن مشکلات پوستی خود نیاز دارید، بهتر است به متخصص مربوطه مراجعه کنید. به این ترتیب متخصص با چک کردن میزان مشکلات پوستی شما تعداد جلسات لازم و موثر را برای شما معرفی خواهد کرد.

تاریخ ثبت : 1401/12/01

پاسخ مبینا

سمیرا

هایفو تراپی معمولا یه جلسه است و دلیل اینکه پرطرفداره بیشتر بخاطر اینه که تو یه جلسه انجام میشه 

تاریخ ثبت : 1402/01/05

پاسخ Mary


میدونن خیلی زیاد نیست اما بازن بستیگ به پوستت داره معمولا یه روزس اما اگه پوستت به جلسات و کار بیشتری نیازه داشته باشه نهایتا ۳ جلسه میشه.  چون اگه از یه تعدادی بیشتر باشه و پوستت نیاز نداشته باشه به پوستت خیلی بیشتر آسیب میزنه .

تاریخ ثبت : 1402/04/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


تعداد جلسات هایفوتراپی تعداد جلسات هایفو تعداد جلسات هایفوتراپی صورت هایفوتراپی در چند جلسه انجام میشود

مشاهده کلینیک زیبایی