سوال کاربر

آیا بعد از عمل بینی صورت جوش میزند؟

تاریخ ثبت : 1401/01/12
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا بعد از عمل بینی صورت جوش میزند؟

احتمال جوش زدن صورت بعد از عمل بینی وجود دارد و این عارضه به چند دلیل اتفاق می افتد: 
_    حساسیت پوستی نسبت به داروی بیهوشی
   تعریق پوست به دلیل وجود چسب و پانسمان و گچ 
   استرس و اضطراب
هرچه که پوست صورت بعد از عمل بینی تمیز نگه داشته شود، می توان از احتمال بروز جوش کم کرد.
 

تاریخ ثبت : 1401/01/12

پاسخ ملیکا


یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکنه بعد از جراحی زیبایی بینی باهاش مواجهه بشید جوش زدن صورت هستش که این جوش زدن علت های مختلفی داره مثلا ممکنه علتش عوارض داروهایی باشه که مصرف می کنید و یا چسب روی بینی که به مدت طولانی روی بینی قرار می گیره اما در هر صورت جوش روی صورت بعد از عمل کاملا طبیعیه و جای نگرانی نداره. 

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ mitra


بعد از عمل بینی ممکنه که صورتتون جوش بزنه. می تونه به علت چسب بینی باشه چونکه خیلی از افراد پوستشون نسبت به چسب حساسیت داره. اگر بعد از چسب زدن روی بینی جوش زدید می تونین از یه لایه چسب ضد حساسیت TG در زیر چسب 3M استفاده کنین. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ روژان


بله ممکنه که بعد از عمل بینی صورتتون جوش بزنه. یکی از دلایلش هم استرس و اضطرابیه که شما به خاطر جراحی دارین. استرس خودش می تونه باعث ایجاد مشکلات پوستی مثل جوش و آکنه بشه. دلیل دومی هم که می تونه باعث جوش صورت بشه چسب بینیه. وقتی که شما از چسب بینی استفاده می کنین چربی ها زیرش جمع میشن و این باعث جوش میشه. یا اینکه پوست بعضی از افراد نسبت به چسب حساسیت و واکنش نشون میده که این عامل هم باعث بروز جوش و آکنه تو صورت میشه. از اونجایی که بعد از عمل بینی شما امکان اتفاده از شوینده ها رو برای پاکسازی پوست نداری می تونین واسه از بین بردن جوش های صورتتون از یه تونر پاک کننده ی صورت استفاده کنین.

تاریخ ثبت : 1401/03/28

پاسخ مبینا

سمیرا

سعی کنید مایعات زیاد بخورید که اثر داروهای بیهوشی زودتر از بدن خارج بشه .یکی دیگه از دلایل اش نازک شدن پوست دفاع هست . یا اینکه چسب چون زیاد روی پوست مونده نمیزاره پوست تنفس کنه به همین خاطر جوش میزنه . یا اینکه بخاطر وجود آتل هست روی بینی .یکی دیگه از دلایل اش چیه چون بعد عمل نمیشه آب به صورت زد پوست چرب و کثیف میشه و به این دلیل جوش میزنه .لااقل یه پد الکلی به قسمت های مختلف پوست بزنید اگه تازه عمل کردید نمی‌تونید صورتتون رو آب بزنید . و یا اینکه با آب و پنبه جاهای دیگه ی پوست رو تمیز کنید .بیشتر وقت ها بعد یکی دوماه رفع میشن جوش ها

تاریخ ثبت : 1402/01/06

پاسخ ری


سلام بعد از جراحی بینی به دلیل داروی بی هوشی در بدن ممکنه که باعث بشه جوش بزنید اما ممکن هم هست دلایل دیگه ای هم داشته باشه . ولی اصلی ترین دلیل میتونه این باشه و حتی از پزشکتونم میتونید بپرسید و ممکن هست بخاطر زدن گچ یا کسب بینیتون باشه که حساسیت هم داشته باشید و جوش ها گرمی ها روی صورتتون بیرون بریزن.

تاریخ ثبت : 1402/04/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا بعد از عمل بینی صورت جوش میزند جوش زدن صورت بعد از عمل بینی جوش صورت بعد از عمل بینی

مشاهده کلینیک زیبایی