سوال کاربر

برای سفید شدن سفیدی چشم چکار کنیم

تاریخ ثبت : 1401/01/12
پاسخ سایت

پاسخ سایت


برای سفید شدن سفیدی چشم چکار کنیم؟

برای سفید شدن سفیدی چشم اولین کاری که باید انجام دارد، داشتن خواب کافی است. خواب کافی و مناسب تاثیر بالایی در شفافیت و سلامتی چشم ها دارد. پاکسازی و تمیز نگه داشتن چشم نیز در سفیدی چشم تاثیرگذار است. استفاده از قطره چشمی اینوکسا از دیگر راههای رفع کدری چشم است.

تاریخ ثبت : 1401/01/12

پاسخ N.i


کدر شدن سفیدی چشم ممکن است به دلایل مختلفی همچون خستگی، بی خوابی و آلودگی باشد. برای سفید شدن سفیدی چشم بایستی به درستی از چشم در برابر آلودگی و بی خوابی مراقبت کرد. همچنین می توان از برخی قطره های چشمی نیز استفاده کرد. قطره های چشمی برای سفید شدن سفیدی چشم لازم است زیر نظر پزشک و از داروخانه معتبر تهیه شود.  

تاریخ ثبت : 1401/03/17

پاسخ ملیکا


قسمت سفیدی چشم که بهش صلبیه هم میگن نقش خیلی مهمی تو زیباتر نشون دادن چشم داره و علاوه بر این سفیدی چشم می تونه به عنوان یه شاخص واسه سلامت شما باشه. کدر شدن قسمت سفیدی چشم باعث میشه که چهره ی شما خیلی خسته تر به نظر بیاد. حالا واسه اینکه قسمت سفیدی چشمتون سفیدتر بشه چند تا راهکار بهتون میگم: یکی از بهترین کارهایی که می تونین انجام بدین این هستش که تو برنامه غذاییتون از انواع و اقسام میوه و سبزیجات تازه استفاده کنین. راهکار دوم استفاده از خط چشم رنگیه. خط چشم های رنگی باعث میشن که قسمت سفیدی چشم سفیدتر به نظر برسه و راهکار سوم هم اینه که سعی کنین به مقدار کافی بخوابین. کمبود خواب باعث قرمزی چشم ها و خسته به نظر اومدن اونا میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/17
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


برای سفید شدن سفیدی چشم چکار کنیم قطره اینوکسا برای سفیدی چشم

مشاهده کلینیک زیبایی