سوال کاربر

از بین بردن و رفع تیرگی واژن با کرم پماد زینک اکساید

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


از بین بردن و رفع تیرگی واژن با کرم زینک اکساید :

تعداد خیلی کمی از خانوما رنگ پوست واژنشون همرنگ پوست بدنشون هستش. در واقع بیشتر خانوما دچار تیرگی ناحیه ی واژن هستد.

تیرگی واژن به علت تعریق طولانی مدت لباس زیر نامناسب و موارد دیگس. برای روشن کردن و شفاف کردن واژن راهکارهای زیادی وجود داره اما یه راه خیلی کم هزینه و موثر استفاده از پماد زینک اکساید هستش.

این پماد هم قیمت خیلی مناسبی داره و هم اینکه هیچ عوارض خاصی رو براتون به وجود نمیاره. 
پماد زینک اکساید به خاطر خاصیت کلاژن سازی علاوه بر شفاف سازی پوست باعث جوانسازی پوست هم میشه و این مزایا و فوائد فقط موقعی آشکار میشن که شما از این پماد به شکل مداوم و مستمر استفاده کنید. نکته ی مهمی که باید بدونید اینه که قبل از استفاده از این پماد برای ناحیه ی واژن اول یه ذره به پوست دستتون بزنید و در صورت عدم آلرژی از این پماد واسه واژن استفاده کنید. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ کوثر


یه راهکار خیلی ساده و ارزون واسه روشن کردن پوست ناحیه ی تناسلی استفاده از کرم زینک اکسایده. البته یه صابون زینک اکساید هم داریم که بهش صابون سفیداب هم می گن. این صابون هم به روشن کردن رنگ پوست کمک می کنه. مزیتی که این پماد داره این هستش که براتون ایجاد خارش و حساسیت نمی کنه. قیمتش هم خیلی ارزونه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/03

پاسخ م.رستگار


زینک اکساید یکی از مهم ترین و بهترین موادی است که برای سفید شدن واژن و ناحیه حساس استفاده می شود.این ماده برای روشن شدن پوست به کار می رود زیرا حاوی روی است که فواید فوق العاده ای در از بین بردن تیرگی و روشن شدن پوست دارد.

تاریخ ثبت : 1401/12/18

پاسخ Mary


منم اینو خیلی زیاد و از خیالی شنیدم که برای رفع تیرگی واژن و زیر بقل از پماد زینک اکساید استفاده کنید ‌ اما خودن به شخصه تا حالا امتحانش نکردم 

ولی بعد از لیزر ، اون نواحی همشون یه درجه روشن تر شد . 

تاریخ ثبت : 1402/03/14

پاسخ ماهک


خوبه،  اما  تاثیرش تو طولانی مدت مشخص میشه و برای تیرگی سطحی خوبه اگه هیلی تیره شده بهتر دنبال یه روش دیگه باشی چون خیلی جواب نمیده . 

تاریخ ثبت : 1402/06/02
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


رفع تیرگی واژن با کرم زینک اکساید از بین بردن تیرگی واژن با کرم زینک اکساید

مشاهده کلینیک زیبایی