سوال کاربر

چه روغنی برای رشد ریش و سبیل خوب است؟

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


چه روغنی برای رشد ریش و سبیل خوب است؟

ریش و سبیل موهایی هستن که بعد از سن بلوغ تو صورت آقایون رشد میکنه. خیلی از این آقایون دوست دارن که ریش و سبیلشون بلند و پرپشت باشه اما خب باید بگم که رشد ریش و سبیل به طور عمده به ژنتیک وابسته هستش اما با این حال یه سری راهکار مثل استفاده از روغن های طبیعی واسه افزایش رشدشون وجود داره که میتونید استفاده کنید. این روغن ها شامل این موارد هستن : 


روغن سیاه دانه :

روغن سیاه دونه باعث افزایش رشد موهای صورت میشه. خیلی راحت میتونید روغن سیاه دونه رو به صورت بمالید و بذارید که یه ساعت بمونه و بعد بشورید. بعد از حدود 2 هفته میتونید نتیجه استفاده از روغن سیاه دونه رو ببینید. 

روغن رزماری :

روغن رزماری باعث جلوگیری از مو میشه و رشد موهارو تحریک میکنه. کافیه روزی 2 الی 3 بار چند سی سی از این روغن رو به صورت بزنید و ماساژ بدید. 

روغن اکالیپتوس :

روغن اکالیپتوس واقعا یه معجزه گر به تمام معناست! این روغن کاربردای زیادی داره اما یکی کاربردای این روغن کمک به رشد و تقویت موهای ریش و سبیله. لازمه اینم بدنید که روغن اکالیپتوس عطر بی نظیری داره و به این علت آرامش خاصی رو القا میکنه و استرس و خستگی رو از شما دور میکنه. 

روغن بادام شیرین :

روغن بادوم شیرین سرشار از کلسیم، روی، منیزیوم و مواد معدنی دیگس که از ریزش موهای ریش و نازک شدنشون جلوگیری میکنه. 

روغن هسته انگور :

این روغن باعث تحریک پیاز مو میشه و به مرور رشد موهارو زیاد میکنه. علاوه بر این یه مرطوب کننده خیلی عالی واسه اون دسته افرادی هستش که پوست حساسی دارن. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ N.i


روغن سیاهدانه و روغن رزماری از جمله رایج ترین روغن های گیاهی هستند که برای افزایش رشد ریش و سبیل مورد استفاده قرار می گیرند. ریش و سبیل باید به صورت مرتب توسط روغن های گیاهی موثر ماساژ داده شوند. این فرایند به تفذیه رسانی و آبرسانی فولیکولهای مو کمک کرده و موجب رشد آنها می شود.

تاریخ ثبت : 1401/11/08

پاسخ سمیرا

سمیرا

سلام

روغن بادام تلخ واسه رشد مو خیلی خوبه پس احتمالا واسه ریش و سبیلم باید خوب باشه چون فرقی ندارن

تاریخ ثبت : 1402/01/10
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


چه روغنی برای رشد ریش و سبیل خوب است؟ روغن برای رشد ریش و سبیل روغن برای پرپشت شدن ریش و سبیل روغن هسته انگور برای ریش و سبیل روغن بادام شیرین برای رشد ریش و سبیل روغن اکالیپتوس برای رشد ریش و سبیل روغن سیاه دانه برای رشد ریش و سبیل

مشاهده کلینیک زیبایی