سوال کاربر

قبل از تزریق بوتاکس چه قرصی نخوریم؟

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


قبل از بوتاکس چه قرصی نخوریم؟

همونطور که می دونید بوتاکس یکی از پرطرفدارترین روش های  جوانسازی صورته. همونقدر که مراقبت های بعد از بوتاکس اهمیت داره لازمه که به مراقبت های قبل از بوتاکس هم توجه داشته باشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از بوتاکس باید بدونید اینه که از چه داروهایی نباید استفاده کنید. پزشکا و متخصص های پوست و مو تاکید دارن که یه هفته قبل از تزریق بوتاکس به هیچ عنوان نباید از داروهای مسکن و ضدالتهابی غیراستروئیدی، ویتامین E و مکمل های روغن ماهی استفاده کنید.

اگه به غیر از این داروهای ذکر شده از داروهای خاص دیگه ای هم استفاده  می کنید باید حتما به پزشک اطلاع بدید چون شاید لازم باشه به طور موقت مصرفشو قطع کنید. 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ N.i


مصرف هر نوع قرص قبل از بوتاکس تنها به شرط تایید پزشک امکان پذیر خواهد بود. چرا که مصرف هر نوع قرصی در این دوره می تواند در نتیجه تزریق بوتاکس تاثیر منفی داشته باشد. به طور مثال، همواره توصیه شده است که از مصرف قرص های آسپرین، ایبوپروفن و باکلوفن قبل از تزریق بوتاکس خودداری کرد.

تاریخ ثبت : 1401/03/02

پاسخ مبینا

سمیرا

قرص هایی مثل آسپرین و بروفن نخورید . 

تاریخ ثبت : 1402/01/11

پاسخ Mary


من اصلا نمیدونستم که قبل بوتاکس  نباید یه سری قرص هارو خورد:)

تاریخ ثبت : 1402/03/07

پاسخ ری


سلام بله نباید یه  سری داروهارو بخورید تا یه هفته ده روز قبل از بوتاکس داروهایی مثل مسکن و ضدالتهابی غیراستروئیدی، ویتامین E و مکمل های روغن ماهی استفاده کنید.

تاریخ ثبت : 1402/04/29

پاسخ هانیه


برای قبل بوتاکس زیاد نیاز نیست نگران باشید چون اگر که داروی خاصی مصرف کنید پزشکتون بهتون صد در صد میگه با چه چیزایی تداخل داره برای همین جای نگرانی باقی نمیمونه.

تاریخ ثبت : 1402/05/21

پاسخ ماهک


من وقتی خواستن بوتاکس کنم اصلا بهم نگفتم که قرص مصرف می‌کنی یا نه 

ولی بعدش فهمیدن که یه سری دارو ها رو نباید مصرف کنی یا اگه مصرف می‌کنی باید یه مدت مصرف نکنی یا بعد از تموم شدن دوره دارو هات برای بوتاکس اقدام کنی 

خداروشکر من هیچکدوم مصرف نمی کردم 

ولی خیلی خوبه که تو راجبش انقدر دقیق تحقیق کردی 

تاریخ ثبت : 1402/05/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


قبل از بوتاکس چه قرصی نخوریم؟ خوردن چه قرص هایی قبل از تزریق بوتاکس ممنوع است

مشاهده کلینیک زیبایی