سوال کاربر

آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟

پلاسما جت یکی از روش های کم عارضه و کم هزینه برای فرم دهی بینی هستش که میتونه جایگزین خوبی برای عمل جراحی باشه. این تکنیک واسه افرادی که بینی گوشتی دارن و هزینه جراحی رو ندارن خیلی مناسبه


نکته ی جالبی که باید بهتون بگم اینه که استفاده از روش پلاسما جت نه تنها فرم خوبی به بینی شما میده بلکه همزمان میتونه پوست رو هم آبرسانی روشن و لیفت کنه و به خاطر همین موضوع هم ممکنه پزشک متخصص زیبایی به شما پیشنهاد بده که همراه با انجام پلاسما جت بینی از پلاسما برای سایر قسمت های صورتتون هم استفاده کنید تا آبرسانی و بازسازی سلول های پوستی هم صورت بگیره. اینطوری هم به بینی فرم دادید و هم پوستتون رو زیباتر و جوون تر کردید و در واقع انگار با یه تیر دو نشون زدید! 


توی روش پلاسما جت از دستگاه به خصوصی استفاده میشه. این دستگاه پلاسما رو به نقاط مختلف بینی می زنه. این نقاط فاصله های خیلی کمی دارن. نفوذ پلاسما جت به لایه های زیرین پوست باعث سوزاندن و انقباض پوست میشه و همین موضوع هم موجب لیفت بینی و فرم دادنش میشه. 
به عنوان نکته ی آخر هم باید بدونید که برای استفاده از پلاسما جت برخلاف عمل جراحی نیازی به بیهوشی نیست و به شکل سرپایی انجام میشه. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ مینا


خیلی ها دوست دارن بینیشون رو کوچیک کنن اما از بیهوشی و عوارض بعد از عمل بینی می ترسن. خیلی از افراد هم مشکل هزینه ی عمل بینی رو دارن. یکی از روش های کوچکیک کردن حجم بینی بدون نیاز به بیهوشی پلاسما جت هستش. این روش هزینه ی خیلی کمتری هم نسبت به عمل داره. تو این تکنیک از دستگاه به خصوصی استفاده می کنن و گاز پلاسما رو به نواحی مختلف بینی می زنن. این کار باعث انقباض پوست و کوچیک شدن بینی میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟ پلاسما جت برای بینی

مشاهده کلینیک زیبایی