سوال کاربر

آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟

پلاسما جت یکی از روش های کم عارضه و کم هزینه برای فرم دهی بینی هستش که میتونه جایگزین خوبی برای عمل جراحی باشه. این تکنیک واسه افرادی که بینی گوشتی دارن و هزینه جراحی رو ندارن خیلی مناسبه


نکته ی جالبی که باید بهتون بگم اینه که استفاده از روش پلاسما جت نه تنها فرم خوبی به بینی شما میده بلکه همزمان میتونه پوست رو هم آبرسانی روشن و لیفت کنه و به خاطر همین موضوع هم ممکنه پزشک متخصص زیبایی به شما پیشنهاد بده که همراه با انجام پلاسما جت بینی از پلاسما برای سایر قسمت های صورتتون هم استفاده کنید تا آبرسانی و بازسازی سلول های پوستی هم صورت بگیره. اینطوری هم به بینی فرم دادید و هم پوستتون رو زیباتر و جوون تر کردید و در واقع انگار با یه تیر دو نشون زدید! 


توی روش پلاسما جت از دستگاه به خصوصی استفاده میشه. این دستگاه پلاسما رو به نقاط مختلف بینی می زنه. این نقاط فاصله های خیلی کمی دارن. نفوذ پلاسما جت به لایه های زیرین پوست باعث سوزاندن و انقباض پوست میشه و همین موضوع هم موجب لیفت بینی و فرم دادنش میشه. 
به عنوان نکته ی آخر هم باید بدونید که برای استفاده از پلاسما جت برخلاف عمل جراحی نیازی به بیهوشی نیست و به شکل سرپایی انجام میشه. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ mitra


خیلی ها دوست دارن بینیشون رو کوچیک کنن اما از بیهوشی و عوارض بعد از عمل بینی می ترسن. خیلی از افراد هم مشکل هزینه ی عمل بینی رو دارن. یکی از روش های کوچکیک کردن حجم بینی بدون نیاز به بیهوشی پلاسما جت هستش. این روش هزینه ی خیلی کمتری هم نسبت به عمل داره. تو این تکنیک از دستگاه به خصوصی استفاده می کنن و گاز پلاسما رو به نواحی مختلف بینی می زنن. این کار باعث انقباض پوست و کوچیک شدن بینی میشه. 

تاریخ ثبت : 1401/03/22

پاسخ سوگند


عمل زیبایی بینی یکی از عمل های بسیار پرتعداد در جهان و نیز ایرانه اما هستن کسانی که از عمل می ترسن وبینی رو بدون عمل و خونریزی می خوان کوچک کنن دراین مورد از پلاسما جت استفاده می کنن که بینی رو لیفت می کنن

البته بیشتر برای بینی های گوشتی کاربرد داره که بینی رو فرم می دن و کوچک می کنن رفع قز بینی و انحراف بینی هم با پلاسما جت انجام می گیره ممکنه همراه با پلاسما جت بینی تزریق ژل  فیلر ولیفت با نخ هم انجام بشه برای نتیجه ی بهتر 

البته پلاسما جت با دستگاه انجام می گیره وبیهوشی نیاز نداره هزینش هم بسیار کمتره

 

تاریخ ثبت : 1401/11/25

پاسخ مبینا

سمیرا

ب این روش میتونید فرم دلخواهی به بینی تون بدید . معمولا تا ۳ سال ماندگاری داره .بیشتر واسه بینی های گوشتی استفاده میشه .افرادی که بیماری های زمینه ای دارن نمیتونن انجام بدن ‌.کسایی که بینی شون شکسته قبلا و ایمپلنت فلزی دارن نمیتونن استفاده کنن .در هنگام بارداری و شیردهی نمی‌تونید انجام بدین.افراد زیر ۱۸ سال نمیتونن اینکارو انجام بدن.یه روش سرپایی با عوارض کم واسه اون دسته از افرادی هست که نمی‌خوان زیر تیغ جراحی برن .هزینه پایینی داره .دوره نقاهت اش خیلی کوتاهه .

تاریخ ثبت : 1402/01/07

پاسخ لیلا


فقط چند ماه ماندگاری داره اگه نتیجه دائمی میخواید همون جراحی بینی راه حل بهتری البته نه پیش هر دکتری

تاریخ ثبت : 1402/07/01
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا پلاسما جت بینی را کوچک می کند؟ پلاسما جت برای بینی

مشاهده کلینیک زیبایی