سوال کاربر

آیا لیزر co2 برای کک و مک خوبه؟

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا لیزر co2 برای کک و مک خوبه؟

کک و مک ها همون خال ها و لکه های تیره رنگی هستن که روی پوست ایجاد میشن و ممکنه زیبایی رو تحت تاثیر قرار بدن، عوامل مختلفی در به وجود آمدن کک و مک نقش دارن که عامل ژنتیک در بین عوامل دیگه نقش موثرتر و پررنگ تری داره.

امروزه خوشبختانه با توجه به رشد و افزایش دانش تو حوزه های مختلف علی الخصوص پزشکی واسه هر مشکلی راه حلی وجود داره و راه حل رفع کک و مک هم لیزره. لیزری که واسه از بین بردن کک و مک ها استفاده میشه عموما لیزر co2 هستش.

مدت زمان انجام لیزر co2  برای درمان کک و مک ها حدود 15 دقیقس. در روش co2 پس از گذشت 3 الی 5 روز پوست بیمار ترمیم میشه و به حالت مطلوب خودش برمی گرده. یه نکته ی مهمی که در خصوص این لیزر باید بهتون بگم مربوط میشه به افرادی که دارای پوست سبزه و تیره هستن. این افراد بهتره که قبل از انجام درمان کک و مک با لیزر چند مورد از لک و کک و مک ها رو به صورت آزمایشی لیزر کنن و در صورتی که پاسخ مطلوبی رو دریافت کردن درمان اصلی رو شروع کنن. 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ bita


همونطور که می دونین که کک و مک ها لکه های تیره ای هستن که رو پوست ظاهر میشن و عموما ظاهر ناخوشایندی رو هم ایجاد می کنن. روشی که واسه برطرف کردن این کک و مک ها استفاده میشه لیزر CO2 هستش. دو سه ساعت بعد پ از انجام عمل لیزر کک ومک های پوست رنگشون تیره تر میشه و پس از چند روز هم برجسته و خشک میشن و در نهایت می ریزن و کامل از رو پوست حذف میشن! به همین سادگی. 

تاریخ ثبت : 1401/03/14
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا لیزر co2 برای کک و مک خوبه؟

مشاهده کلینیک زیبایی