سوال کاربر

لیزر موهای زائد بعد از واکسن کرونا

تاریخ ثبت : 1401/01/11
پاسخ سایت

پاسخ سایت


همونطور که می دونید درحال حاضر ویروس کرونا همه رو درگیر خودش کرده و متاسفانه جون خیلی از آدم هارو تا به امروز گرفته، بنابراین اگه قصد انجام لیزر موهای زائد رو دارید بهتره به نکاتی که در ادامه میگم حتما توجه کنید: 
1.    اول اینکه اگه تا الان به هر دلیلی واکسن نزدید به هیچ عنوان به مراکز و کلینیک انجام لیزر مراجعه نکنید چونکه معمولا توی کلینیک ها افراد در سالن انتظار هستن و این ازدحام و شلوغی ممکنه برای شما خیلی خطرناک باشه. 
2.    دوم اینکه هرچه سریعتر برای  زدن واکسن اقدام کنید. واکسن تا حدزیادی میتونه از سلامت شما در برابر این ویروس مراقبت کنه. 
3.    اگه علائمی مثل سرماخوردگی، تب، سرفه و... دارید حتما جلسه ی لیزر رو کنسل کنید. 
4.    اگه برای لیزر به کلینیک مراجعه کردید حتما از پزشک درخواست کنید که کاور تخت رو براتون عوض کنه و ابزارهای مورد استفاده ی لیزر رو هم براتون ضدعفونی کنه. 
5.    بعد از اتمام جلسه ی لیزر هم حتما تلفن همراه کیف و سایر وسایل خودتون رو ضدعفونی کنید. 
 

تاریخ ثبت : 1401/01/11

پاسخ N.i


لیزر موهای زائد را بهتر است بعد از تزریق واکسن کرونا انجام داد. این اقدام موجب می شود که خطر مبتلا شدن به ویروس کرونا کمتر و کمتر شود. لازم به ذکر است که رعایت موازین بهداشتی حین انجام لیزر حتی پس از تزریق واکسن کرونا نیز ضروری است. تلاش کنید کلینیکی را برای لیزر موهای زائد خود انتخاب کنید که از روکش ها و لوازم یکبار مصرف استفاده میکنند.

تاریخ ثبت : 1401/02/23

پاسخ مبینا

سمیرا

ماسک بزنید که کرونا نگیرید میتونید از لیزر هم استفاده کنید 😐

تاریخ ثبت : 1402/01/11
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


لیزر موهای زائد بعد از واکسن کرونا

مشاهده کلینیک زیبایی