سوال کاربر

آیا زنم برمیگرده

تاریخ ثبت : 1401/03/29
پاسخ سایت

پاسخ سایت


آیا زنم برمیگرده :

برای اینکه بدانیم زن برمی گردد یا نه، قبل از هر چیزی باید علت رفتن او را بررسی کنیم. زنان قدرت بخشش بالایی دارند و می توانند با گذر زمان فرصت دوباره ای در اختیار همسرشان قرار دهند. آنچه که برای بازگرداندن زن به رابطه مهم است، جلب اعتماد او و احترام به او است.

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ مبینا

سمیرا

زندگی زناشویی مثل یه دریا می مونه شما اگه هزار بار هم برید تو دریا تا زمانیکه شنا کردن رو بلد نباشید غرق میشید و هزار بار هم ازدواج کنید با هرکس دیگه ای باز هم به مشکل میخورید تا بلد نباشید چطوری باید زندگی کنید درسته همونجوری که ممکنه خیلی با احتیاط رانندگی کنید و بدون اینکه یک ذره شما مقصر باشید تصادف میکنید و نمیگن تو یه تصادف هر دو نفر به یه اندازه مقصرن و زنگ میزنن افسر و کروکی میکشن و مشخص میشه یک نفر صددرصد مقصر هست و یک نفر کاملا بی گناه.در زندگی زناشویی هم ممکنه یه نفر همه تلاشش رو برای زندگی بکنه ولی با کسی که مثلا پارانوئیدداره.یا به هردلیلی مشکل داره ممکنه به مشکل بخوره.

تاریخ ثبت : 1402/01/18

پاسخ مبینا

سمیرا

اما در کل اگه همسرتون رفته ببینید چطوری باهاش رفتار کردید که اون به این نتیجه رسیده طلاق بگیره بره آرامشی بیشتر از اونی که داره با شما زندگی میکنه رو داره.یک زن باید احساس آرامش.احساس امنیت داشته باشه تو زندگیش.قبل اینکه همسرتون رو برگردونید خودتون رو اصلاح کنید مطمئن باشید اونم اصلاح میشه.

تاریخ ثبت : 1402/01/18

پاسخ ری


این بستگی داره که توی زندگیتون چه اتفاقی افتاده که رفته و همه چیز با حرف زدن درست میشه . اگر مشکلو پیدا کنید و راجبش باهم حرف بزنید و سعی کنید که افسار زندگی و رابطه رو دست بگیربد و اهمیت بدید به همسرتون اگه شما خطایی انجام دادید ازش معذرت بخواید و دنبال جبران کردن باشید

تاریخ ثبت : 1402/02/18
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


آیا زنم برمیگرده

مشاهده کلینیک زیبایی