سوال کاربر

عمل جراحی زیبایی بینی طبیعی بهتر است یا عروسکی بهتره از کدوم روش عمل کنیم خوبه

تاریخ ثبت : 1401/03/29
پاسخ سایت

پاسخ سایت


عمل جراحی زیبایی بینی طبیعی بهتر است یا عروسکی بهتره :

در عمل بینی عروسکی، اندازه بینی بیش از حد کوچک و سربالا می شود. مهمترین عارضه ای که عمل بینی عروسکی به همراه دارد، اختلال در تنفس و فس فس کردن است. در عمل بینی طبیعی تمام استانداردهای لازم رعایت می شود و عملا نتیجه بهتری از آن کسب می شود.

تاریخ ثبت : 1401/03/29

پاسخ کوثر


نمیشه گفت کدوم بهتره چونکه بستگی به اجزای صورت هر فرد داره. به بعضیا مدل طبیعی میاد و به یه عده هم که اجزای صورت کوچکی دارن مدل عروسکی بیشتر میاد. به طور کلی خانوما بیشتر مدل عروسکی رو می پسندن و آقایون هم مدل طبیعی. 

تاریخ ثبت : 1401/04/01

پاسخ مائده


کاملا یه موضوع سلیقه ای هستش. علاوه بر بحث سلیقه باید به این مورد هم توجه بشه که کدوم فرم بینی به صورت میاد؟ مدل طبیعی مدلی هستش که به همه میاد اما عروسکی ینطور نیست و ممکنه که با اجزای چهرتون خیلی تناسبی نداشته باشه. 

تاریخ ثبت : 1401/04/16

پاسخ مبینا

سمیرا

یه چیز کاملا سلیقه ای هست نمیشه گفت کدوم بهتره . هر کدوم طرفدارای خودشو داره اگه دوست دارید ظاهرتون طبیعی تر باشه خب میتونید طبیعی عمل کنید اگه فانتزی دوست دارید فانتزی . معمولا با توجه به فرم صورتتون و اون چیزی که بیشتر بهتون بیاد رو پیشنهاد میکنه دکترتون

تاریخ ثبت : 1401/12/29
جهت ثبت پاسخ وارد سایت شوید، کلیک کنید.

شما هم می توانید سوال خود را مطرح کنید


رفتن به صفحه پرسش سوال...

سایر سوالات

کلمات کلیدی


عمل بینی طبیعی بهتر است یا عروسکی جراحی بینی طبیعی بهتر است یا عروسکی عمل بینی طبیعی بهتره یا عروسکی جراحی بینی طبیعی بهتره یا عروسکی

مشاهده کلینیک زیبایی